Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja marketingowa Marki

W świecie, w którym jest pełno wyzwań warto mieć u boku zespół, który nie tylko będzie Cię rozumiał, ale będzie też umiał przekuć Twoje cele w satysfakcjonujące efekty. Nasza Agencja marketingowa w Markach to nie tylko grupa ekspertów, ale prawdziwy wulkan kreatywności, gotowy wynieść Twój biznes na wyższy poziom! Zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem swoich Klientów.

Wszystko, co związane z reklamą i marketingiem internetowym znajdziesz u nas. Rozpoczynając od przygotowania logotypu i stworzenia strony www na kampanii reklamowej przez SEO i prowadzenia konta na mediach społecznościowych oraz na wsparciu technicznym kończąc.

agencja reklamowa Marki

Agencja marketingowa
Marki

Co możemy zrobić?

Jesteśmy w stanie pozycjonować stronę www, stworzyć kampanię Google Ads, prowadzić Social Media i kampanie płatne, zrobić zdjęcia, nakręcić filmiki, przygotować materiały reklamowe
i druki. A to, czego nie jesteśmy w stanie zrobić, wiemy komu zlecić, żeby było dobrze!

Ile kosztują działania marketingowe?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie wyglądają ich działania. Dostosujemy nasze działania do branży z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei producent okien działający w obszarze 3 województw – 14 000 zł netto

Kiedy będziemy mieć efekty działań?

Wszystko zależy od branży, budżetu i konkurencji. Warto wiedzieć, że decydując się na kampanię Google Ads lub Facebook Ads ruch na stronie da się odczuć od razu po puszczeniu kampanii. Pozycjonowanie Marki jest bardziej skomplikowaną kwestią, jednak standardowo jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy szybciej niż konkurencja. Sprawimy, że Twoje Social Media odżyją i przyciągną potencjalnych Klientów. Nasze działania marketingowe mają doprowadzić do dwóch rzeczy – Twojego większego przychodu i nowych Klientów.

tworzenie stron internetowych

strony internetowe

budowa sklepów internetowych

sklepy internetowe

optymalizacja strony internetowej

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design agencji reklamowej

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

wsparcie na ich stronach internetowych

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe dla kampanii reklamowych

fotografia produktowa

materiały reklamowe do celów biznesowych

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing na stronach internetowych

Content Marketing

projekty graficzne w mediach społecznościowych

Projektowanie graficzne

kompleksowe usługi i kampanie reklamowe

Niestandardowe kampanie marketingowe? Napisz do nas!

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Markach – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie reklamowe są trafne i skuteczne.

Agencja reklamowa Marki

Jesteśmy 12-osobowym zespołem specjalizującym się w marketingu internetowym, który zawsze jest gotowy do działania. Chcesz mieć własny dział reklamowy w cenie jednego pracownika? Tak to właśnie działa!

Zapewniamy naszym Klientom kompleksowe usługi i rozwiązania marketingowe. Do naszych zadań należą zarówno prace programistyczne, budowanie i pozycjonowanie stron/sklepów, kampanie Google Ads, obsługa kont na mediach społecznościowych, jak i copywriting, materiały reklamowe, druk i wiele, wiele innych. Razem utworzymy dla Twojej firmy strategię marketingową dopasowana do grupy docelowej. Tutaj wszystkie kampanie reklamowe są na wyciągnięcie ręki – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Co najbardziej cenią sobie Klienci z Marek współpracując z nami?

dobra agencja marketingowa Marki

kompleksowość działań reklamowych

kompleksowa agencja marketingowa

łatwy kontakt

agencja marketingu internetowego

skuteczność realizowanych działań

Agencja Interaktywna M16.PL - DLACZEGO MY?

Zasługujesz na coś lepszego niż standardowe podejście. Stawiamy na kreatywność, która wyróżni Cię na tle konkurencji, zainteresuje potencjalnych klientów i zostanie zapamiętana przez Klientów.

Dlaczego warto wybrać naszą Agencję Marketingową w Markach?

Kreatywność bez granic

Wyzwania nam nie straszne – nasza kreatywność działa jak paliwo napędowe, które sprawia, że każdy projekt staje się niezapomnianym doświadczeniem, zarówno dla nas, jak i dla Twojej marki. Wychodzimy poza utarte schematy, dostarczając nowatorską strategię marketingową, która pozwoli wybić się Twojej marce na sam szczyt. Nasze doświadczenie pozwala na tworzenie skutecznych kampanii.

1

Strategie z efektem “WOW”

Nie tylko tworzymy kampanie marketingowe, ale również pomagamy Twojej marce zdobyć widoczność i rozpoznawalność. 

2

Elastyczność i dostępność agencji marketingowej

Marketing ciągle się rozwija, a my jesteśmy elastyczni. Reagujemy błyskawicznie na wszelkie zmiany, aby nasze rozwiązania marketingowe zawsze odpowiadały aktualnym potrzebom rynku i Twojej firmy. Łączymy moc internetu z kreatywnością w świecie offline. Bez względu na to, czy jesteś z Marek, czy z drugiego końca Polski, nasza elastyczność w podejściu do każdego Klienta umożliwia nam dopasowanie się do potrzeb Twoich i Twojego biznesu. Zapewniamy pełen profesjonalizm.

3

Nasza agencja kreatywna to Twój klucz do sukcesu

Jesteśmy agencją marketingową, która przez ostatnie kilka lat ciężko pracowała, żeby stworzyć zespół, który będzie potrafił sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Łatwo jest założyć „agencję marketingową”, która oferuje tworzenie stron internetowych nieprzynoszących żadnych efektów. Podobnie łatwo jest zebrać kilka osób do pracy zdalnej i delegować im zadania. Jednak taka forma pracy nigdy nie będzie efektywniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie i jest w stanie zareagować wtedy, kiedy coś pilnego się pojawi.

Jeśli jesteś przysłowiowym “Januszem” budżetowych rozwiązań, zgłoś się po kampanie reklamowe do freelancera lub „agencji marketingowej” z siedzibą w bloku.

Jeśli natomiast zależy Ci na satysfakcjonujących wynikach, bezproblemowym kontakcie, pewności, że Twój freelancer nagle nie zmieni ścieżki kariery, nie ucieknie na Syberię, czy nie zapadnie się pod ziemię, zostawiając Cię z problemami, to zgłoś się do nas. Agencja interaktywna Marki ma zapewnić Ci sukces, zostawienie konkurencji w tyle i dochody rosnące z miesiąca na miesiąc, a my wiemy, jak tego dokonać.

kamapnie reklamowe w m16
pozycjonowanie sklepu internetowego

Twój Partner w biznesie

Nie wszystkie agencje marketingowe mogą się tym pochwalić. Nie tylko poznaliśmy politykę Google, ale także odkryliśmy jej sekrety. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google gotowym otworzyć przed Tobą nowe horyzonty reklam online. Optymalizujemy kampanie Google Ads Marki i na cały kraj, aby Twoje reklamy trafiały do docelowej grupy odbiorców, zwiększając konwersje i zwrot z inwestycji. Dzięki analizie danych za pomocą Google Analytics dostarczamy precyzyjne informacje o efektywności każdej kampanii.

agencja reklamowa - social media

Agencja marketingowa Marki

Jesteśmy nie tylko grupą ekspertów, ale także ludźmi pełnymi kreatywnych pomysłów. Wychodzimy poza utarte schematy i tworzymy strategie na wysokim poziomie, które zostawiają wyzwanie rynkowym standardom. Bez względu na to, czy potrzebujesz pomocy w zakresie SEO, prowadzenia kont w mediach społecznościowych, content marketingu czy stworzenia skutecznej kampanii reklamowej – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja marka była rozpoznawalna zarówno online, jak i offline. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc osiągnąć szczyt! Skontaktuj się z naszą agencją już dziś i razem stworzymy strategię marketingową i kampanie online, o jakich konkurencja może tylko pomarzyć!! Zespół składający się z ludzi chcących rozwijać Twój biznes i realizować strategie marketingowe będzie do Twojej dyspozycji! Pozyskiwanie nowych Klientów pozostaw nam!

Skontaktuj się z nami