Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja marketingowa Kozienice

W świecie, w którym jest pełno wyzwań warto mieć u boku zespół, który nie tylko Cię zrozumie, ale będzie też potrafił przekształcić Twoje cele w satysfakcjonujące efekty. Nasza Agencja marketingowa w Kozienicach to nie tylko grupa ekspertów, ale prawdziwy wulkan kreatywności, gotowy wynieść Twój biznes na sam szczyt!

U nas znajdziesz wszystko to, co związane z reklamą i marketingiem internetowym. Rozpoczynając od zaprojektowania logotypu i stworzenia strony internetowej na kampaniach reklamowych oraz wsparciu technicznym kończąc.

agencja marketingowa Kozienice

Agencja marketingowa
Kozienice

Co wchodzi w zakres naszych działań?

Możemy pozycjonować stronę, stworzyć kampanię Google Ads, obsługiwać Facebooka i kampanie płatne, obsługiwać kanały Social Media, wykonywać zdjęcia, nakręcić filmiki, przygotować materiały reklamowe
i druki. A to, czego nie robimy, wiemy komu zlecić, abyś był w 100% zadowolony!

Jak prezentują się koszty?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie wyglądają ich działania. Dostosujemy nasze działania do branży z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei producent okien działający w obszarze 3 województw – 14 000 zł netto

Kiedy będziemy mieć efekty działań?

Wszystko zależy od branży, budżetu i konkurencji. Trzeba wziąć pod uwagę, że przy kampanii Google Ads lub Facebook Ads ruch na stronie można zaobserwować od razu po starcie kampanii. Pozycjonowanie Kozienice wymaga więcej czasu, jednak standardowo jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy szybciej niż konkurencja.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

projekty graficzne

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas!

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Kozienicach – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja reklamowa Kozienice

Jesteśmy 12-osobowym zespołem gotowym do podejmowania wyzwań. Chcesz mieć swój własny dział reklamowy w cenie jednego pracownika? Tak to właśnie działa!

Dostarczamy naszym Klientom kompleksowych rozwiązań marketingowych. Do naszych zadań należą zarówno prace programistyczne, budowanie i pozycjonowanie stron/sklepów, kampanie Google Ads, obsługa social mediów, jak i content marketing, projekty graficzne, wydruki materiałów reklamowych i wiele, wiele więcej. Tutaj każda reklama Kozienice jest na wyciągnięcie ręki – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Co najbardziej doceniają Klienci z Kozienic podczas współpracy z nami?

agencja marketingowa Kozienice

kompleksowe działania reklamowe

agencja marketingowa z Kozienic

bezproblemowy kontakt

marketingowa agencja Kozienice

efektywność realizowanych działań

Agencja Marketingowa M16.PL - DLACZEGO MY?

Zasługujesz na coś więcej niż sztampowe podejście. Stawiamy na kreatywność, która wyróżni Cię na tle konkurencji, zainteresuje odbiorców i zostanie zapamiętana przez Klientów.

Dlaczego wybrać naszą Agencję Marketingową w Kozienicach?

Nieposkromiona kreatywność

Wyzwania nam nie straszne – nasza kreatywność działa niczym paliwo napędowe, które pozwala nam tworzyć niezapomniane projekty. Wychodzimy poza utarte schematy, dostarczając skuteczne strategie, które pozwolą wybić się Twojej marce na sam szczyt.

1

Strategie z efektem “WOW”

Nie tylko tworzymy kampanie marketingowe, ale również pomagamy Twojej marce zdobyć widoczność i rozpoznawalność.

2

Elastyczność i dostępność

Marketing ciągle się rozwija, a my jesteśmy elastyczni. Sprawnie reagujemy na nowości, dostosowując strategie marketingowe do aktualnych potrzeb rynku i wymagań Twojego biznesu. Łączymy moc internetu z kreatywnością w świecie offline. Bez względu na to, czy jesteś w Kozienicach czy na drugim końcu Polski, nasza elastyczność umożliwia nam dostosowanie się do potrzeb Twoich i Twojego biznesu.

3

Nasza agencja kreatywna to Twój klucz do sukcesu

Jesteśmy agencją marketingową, która przez ostatnie kilka lat ciężko pracowała, żeby stworzyć zespół, który będzie potrafił sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych Klientów. Otworzyć „agencję marketingową”, która robi strony www nieprzynoszące żadnych korzyści jest bardzo łatwo, podobnie jak zebrać kilka osób do pracy zdalnej i rozdzielić im zadania. Jednak nie ma się co oszukiwać – taka forma pracy nigdy nie będzie efektywniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie i jest w stanie zareagować wtedy, kiedy coś pilnego się pojawi.

Jeśli szukasz budżetowych rozwiązań, zgłoś się do freelancera lub „agencji marketingowych” z siedzibą w bloku.

Jeśli natomiast zależy Ci na satysfakcjonujących wynikach, szybkim kontakcie, gwarancji, że freelancer nagle nie zmieni zawodu, nie ucieknie na Syberię, czy nie rozpłynie się w przestworzach, pozostawiając Cię z problemami, to zgłoś się do nas. Agencja interaktywna Kozienice ma zagwarantować Ci sukces, wyprzedzanie konkurencji i dochody zwiększające się z miesiąca na miesiąc, a my wiemy, jak to zrobić.

agencja marketingowa Kozienice
agencja marketingowa Kozienice

Twój Partner w biznesie

Nie tylko poznaliśmy politykę Google, ale także odkryliśmy jej sekrety. Jako Certyfikowany Partner Google mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby rozkręcić swoje reklamy online i dotrzeć do nowych Klientów. Optymalizujemy kampanie Google Ads Kozienice i na cały kraj, aby Twoje reklamy trafiały do właściwej grupy odbiorców, zwiększając konwersje i zwrot z inwestycji. Do tego analizujemy dane za pomocą Google Analytics, aby dostarczyć Ci precyzyjne informacje o efektywności każdej kampanii.

agencja marketingowa Kozienice

Agencja marketingowa Kozienice

Jesteśmy nie tylko grupą ekspertów, ale także ludźmi pełnymi kreatywnych pomysłów. Wychodzimy poza utarte schematy i tworzymy strategie, które pozostawiają wyzwanie standardom rynkowym. Bez względu na to, czy potrzebujesz wsparcia w zakresie SEO czy stworzenia skutecznej kampanii reklamowej – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja marka była obecna zarówno online, jak i offline. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc osiągnąć szczyt! Skontaktuj się z nami już dziś i razem stworzymy strategię, o jakiej konkurencja może tylko pomarzyć!

Skontaktuj się z nami