Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja marketingowa Kamienna Góra

W świecie, w którym jest pełno wyzwań warto mieć u boku zespół, który nie tylko będzie Cię rozumiał, ale będzie też potrafił przekuć Twoje cele w satysfakcjonujące efekty. Nasza Agencja marketingowa w Kamiennej Górze to nie tylko eksperci, ale prawdziwy wulkan pomysłów, gotowy wynieść Twój biznes na sam szczyt!

U nas znajdziesz wszystko to, co związane z reklamą i marketingiem internetowym. Rozpoczynając od zaprojektowania logo i stworzenia strony internetowej na kampanii marketingowej oraz wsparciu technicznym kończąc.

agencja marketingowa Kamienna Góra

Agencja marketingowa
Kamienna Góra

Na co możesz liczyć?

Możemy pozycjonować stronę, przygotować kampanię Google Ads, prowadzić Facebooka i kampanie płatne, prowadzić kanały Social Media, zrobić zdjęcia, nakręcić filmiki, przygotować materiały reklamowe
i druki. A to, czego nie robimy, wiemy komu zlecić, abyś był w 100% zadowolony!

Jak prezentują się koszty?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie wyglądają ich działania. Dostosujemy nasze działania do branży z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei producent okien działający w obszarze 3 województw – 14 000 zł netto

Kiedy będziemy mieć efekty działań?

Wszystko zależy od branży, konkurencji i budżetu. Trzeba wziąć pod uwagę, że decydując się na kampanię Google Ads lub Facebook Ads ruch na stronie można odnotować natychmiast po puszczeniu kampanii. Pozycjonowanie Kamienna Góra wymaga więcej czasu, ale standardowo jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy szybciej od konkurencji.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

projekty graficzne

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas!

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Kamiennej Górze – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja reklamowa Kamienna Góra

Jesteśmy 12-osobowym zespołem, który zawsze jest gotów do działania. Chcesz mieć swój własny dział reklamowy w cenie jednego pracownika? Tak to właśnie działa!

Zapewniamy naszym Klientom kompleksowe i skuteczne rozwiązania marketingowe. Do naszych zadań należą zarówno prace programistyczne, budowanie i pozycjonowanie stron/sklepów, kampanie Google Ads, obsługa social mediów, jak i copywriting, projekty graficzne, druk i wiele, wiele innych. Tutaj każda reklama Kamienna Góra jest na wyciągnięcie ręki – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Z czego najbardziej są zadowoleni Klienci z Kamiennej Góry podczas współpracy z nami?

agencja marketingowa Kamienna Góra

kompleksowe działania reklamowe

agencja marketingowa z Kamiennej Góry

bezproblemowy kontakt

marketingowa agencja Kamienna Góra

efektywność realizowanych działań

Agencja Marketingowa M16.PL - DLACZEGO MY?

Zasługujesz na coś lepszego niż sztampowe podejście. Stawiamy na kreatywność, która wyróżni Cię na tle konkurencji, przykuje uwagę odbiorców i zostanie zapamiętana przez Klientów.

Dlaczego warto wybrać M16.pl w Kamiennej Górze?

Nieograniczona kreatywność

Lubimy wyzwania – nasza kreatywność działa niczym paliwo napędowe, które pozwala nam tworzyć niezapomniane projekty. Wychodzimy poza utarte schematy, dostarczając innowacyjne strategie, które wyniosą Twoją markę na sam szczyt.

1

Strategie z efektem “WOW”

Nie tylko tworzymy strategie marketingowe, ale również pomagamy Twojej marce zdobyć widoczność i rozpoznawalność.

2

Elastyczność i dostępność

Marketing to ciągłe zmiany, a my jesteśmy elastyczni. Reagujemy błyskawicznie na wszelkie zmiany, aby nasze rozwiązania marketingowe zawsze odpowiadały aktualnym potrzebom rynku i Twojej firmy. Łączymy działania online z kreatywnością offline. Bez względu na to, czy jesteś w Kamiennej Górze czy na drugim końcu kraju, nasza elastyczność w podejściu do każdego Klienta umożliwia nam dopasowanie się do potrzeb Twoich i Twojego biznesu.

3

Nasza agencja kreatywna to Twój klucz do sukcesu

Jesteśmy agencją marketingową, która przez ostatnie kilka lat ciężko pracowała, żeby stworzyć zespół, który będzie potrafił sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych Klientów. Otworzyć „agencję marketingową”, która robi strony internetowe nieprzynoszące żadnych korzyści jest bardzo łatwo, podobnie jak zebrać kilka osób do pracy zdalnej i rozdzielić im zadania. Jednak nie ma się co oszukiwać – taka forma pracy nigdy nie będzie efektywniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie i jest w stanie zareagować wtedy, kiedy będzie to potrzebne.

Jeśli jesteś przysłowiowym “Januszem” najtańszych usług, zgłoś się do freelancera lub „agencji marketingowych” z siedzibą w bloku.

Jeśli natomiast zależy Ci na satysfakcjonujących efektach, dobrym kontakcie, gwarancji, że Twój freelancer nagle nie zmieni zawodu, nie ucieknie na Syberię, czy nie rozpłynie się w przestworzach, zostawiając Cię z problemami, to zgłoś się do nas. Agencja interaktywna Kamienna Góra ma pomóc Ci odnieść sukces, zdominowanie konkurencji i dochody zwiększające się z miesiąca na miesiąc, a my wiemy, jak to zrobić.

agencja marketingowa Kamienna Góra
agencja marketingowa Kamienna Góra

Twój Partner w biznesie

Nie tylko poznaliśmy politykę Google, ale także odkryliśmy jej sekrety. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google gotowym otworzyć przed Tobą nowe horyzonty reklam online. Optymalizujemy kampanie Google Ads Kamienna Góra i na cały kraj, aby Twoje ogłoszenia trafiały do odpowiedniej grupy docelowej, co przekłada się na większą liczbę konwersji i lepszy zwrot z inwestycji. Do tego analizujemy dane za pomocą Google Analytics, aby dostarczyć Ci precyzyjne informacje o skuteczności każdej kampanii.

agencja marketingowa Kamienna Góra

Agencja marketingowa Kamienna Góra

Nasz zespół to nie tylko specjaliści, to także osoby, które mają kreatywne pomysły, są gotowe wykraczać poza utarte schematy i tworzyć strategie rzucające wyzwanie rynkowym standardom. Od SEO po kreatywne kampanie reklamowe – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój biznes był obecny online i offline. Niezależnie od tego, czy budujesz markę od podstaw, czy chcesz zwiększyć rozpoznawalność już istniejącej, jesteśmy tu, żeby pomóc Ci dojść na szczyt. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, a razem stworzymy strategię, która pozwoli Twojej marce świecić na tle konkurencji!

Skontaktuj się z nami