Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja marketingowa Gniezno

W świecie, w którym jest pełno wyzwań warto mieć u boku zespół, który nie tylko rozumie Twoje cele, ale też potrafi przekształcić je w satysfakcjonujące efekty. Nasza Agencja marketingowa w Gnieźnie to nie tylko grupa ekspertów, ale prawdziwy wulkan kreatywności, gotowy wyprowadzić Twój biznes na wyższy poziom!

U nas znajdziesz wszystko to, co związane z reklamą i marketingiem internetowym. Rozpoczynając od zaprojektowania logo i stworzenia strony internetowej na kampaniach reklamowych oraz wsparciu technicznym kończąc.

agencja marketingowa Gniezno

Agencja marketingowa
Gniezno

Co możemy zrobić?

Jesteśmy w stanie zająć się pozycjonowaniem, stworzyć kampanię Google Ads, obsługiwać Facebooka i kampanie Facebook Ads, prowadzić kanały Social Media, zrobić zdjęcia, nakręcić filmiki, przygotować materiały reklamowe
i druki. Jeżeli coś nie mieści się w zakresie naszych prac, to wiemy komu zlecić, żeby było dobrze!

Jak prezentują się koszty?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie wyglądają ich działania. Dostosujemy nasze działania do branży z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei producent okien działający w obszarze 3 województw – 14 000 zł netto

W jakim czasie można spodziewać się efektów?

Jest to zależne od branży, konkurencji i budżetu. Warto wiedzieć, że decydując się na kampanię Google Ads czy Facebook Ads ruch na stronie można zaobserwować od razu po rozpoczęciu kampanii. Pozycjonowanie Gniezno jest bardziej skomplikowaną kwestią, jednak standardowo jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy szybciej od konkurencji.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

projekty graficzne

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas!

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Gnieźnie – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja reklamowa Gniezno

Jesteśmy 12-osobowym zespołem gotowym do podejmowania wyzwań. Chcesz mieć własny dział reklamowy w cenie jednego etatowego pracownika? Dokładnie tak to działa!

Dostarczamy naszym Klientom kompleksowych rozwiązań marketingowych. Do naszych zadań należą zarówno prace programistyczne, budowanie i pozycjonowanie stron/sklepów, kampanie Google Ads, obsługa social mediów, jak i content marketing, materiały reklamowe, wydruki materiałów reklamowych i wiele, wiele więcej. Tutaj każda reklama Gniezno jest na wyciągnięcie ręki – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Z czego najbardziej są zadowoleni Klienci z Gniezna przy współpracy z nami?

agencja marketingowa Gniezno

kompleksowość działań reklamowych

agencja marketingowa z Gniezna

szybki kontakt

marketingowa agencja Gniezno

skuteczność realizowanych działań

Agencja Marketingowa M16.PL - DLACZEGO MY?

Twój biznes zasługuje na coś lepszego niż sztampowe podejście. Stawiamy na kreatywność, która wyróżni Cię na tle konkurencji, zainteresuje odbiorców i zapadnie w pamięć Klientom.

Dlaczego wybrać naszą Agencję Marketingową w Gnieźnie?

Kreatywność bez granic

Wyzwania nam nie straszne – nasza kreatywność działa jak paliwo napędowe, które pozwala nam tworzyć niezapomniane projekty. Wychodzimy poza utarte schematy, dostarczając skuteczne strategie, które wyróżnią Twoją markę.

1

Strategie z efektem “WOW”

Nie dostarczamy tylko kampanii marketingowej. Dostarczamy widoczność i rozpoznawalność marki, którą Klienci chętnie będą wybierać.

2

Elastyczność i dostępność

Marketing jest dynamiczny, a nas wyróżnia elastyczne podejście. Ekspresowo reagujemy na zmiany, dostosowując strategie marketingowe do bieżących potrzeb rynku i wymagań Twojego biznesu. Łączymy działania online z kreatywnością offline. Bez względu na to, czy jesteś z Gniezna, czy z drugiego końca Polski, nasza elastyczność w podejściu do każdego Klienta pozwala na dostosowanie się do potrzeb Twoich i Twojej firmy.

3

Nasza agencja kreatywna to Twój klucz do sukcesu

Jesteśmy agencją reklamową, która przez ostatnie kilka lat ciężko pracowała, żeby stworzyć zespół, który będzie zdołał sprostać najdziwniejszym wymaganiom naszych Klientów. Łatwo jest założyć „agencję marketingową”, która oferuje tworzenie stron internetowych nieprzynoszących żadnych efektów. Podobnie łatwo jest zebrać kilka osób do pracy zdalnej i delegować im zadania. Jednak nie ma się co oszukiwać – taka forma pracy nigdy nie będzie efektywniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie i jest w stanie zareagować wtedy, kiedy będzie to potrzebne.

Jeśli szukasz najtańszych usług, zgłoś się do freelancera lub „agencji marketingowych” z siedzibą w bloku.

Jeśli natomiast zależy Ci na satysfakcjonujących wynikach, szybkim kontakcie, pewności, że freelancer nagle nie zmieni zawodu, nie ucieknie na Syberię, czy nie rozpłynie się w przestworzach, pozostawiając Cię z problemami, to zgłoś się do nas. Agencja interaktywna Gniezno ma pomóc Ci odnieść sukces, zostawienie konkurencji w tyle i dochody powiększające się z miesiąca na miesiąc, a my wiemy, jak to zrobić.

agencja marketingowa Gniezno
agencja marketingowa Gniezno

Twój Partner w biznesie

Nie tylko rozumiemy politykę Google, ale także znamy jej sekrety. Jako Certyfikowany Partner Google mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby rozkręcić swoje reklamy online i dotrzeć do nowych Klientów. Optymalizujemy kampanie Google Ads Gniezno i na cały kraj, aby Twoje ogłoszenia trafiały do odpowiedniej grupy docelowej, co przekłada się na większą liczbę konwersji i lepszy zwrot z inwestycji. Do tego analizujemy dane za pomocą Google Analytics, aby dostarczyć Ci precyzyjne informacje o skuteczności każdej kampanii.

agencja marketingowa Gniezno

Agencja marketingowa Gniezno

Jesteśmy nie tylko grupą ekspertów, ale także ludźmi pełnymi kreatywnych pomysłów. Wychodzimy poza utarte schematy i tworzymy strategie, które pozostawiają wyzwanie rynkowym standardom. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w zakresie SEO czy stworzenia skutecznej kampanii reklamowej – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja marka była rozpoznawalna zarówno online, jak i offline. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc osiągnąć szczyt! Zgłoś się do nas już dziś i razem stworzymy strategię, o jakiej konkurencja może tylko pomarzyć!

Skontaktuj się z nami