Agencja interaktywna Pszczyna

 
Agencja Marketingowa M16.pl - dostarczamy kompleksowe rozwiązania marketingowe dla Klientów z Pszczyny i terenu całego Śląska.
Prowadzimy skuteczne kampanie interaktywne systematycznie rozwijając przedsiębiorstwa naszych Klientów.

Koniec z głuchym telefonem i szukaniem zleceniobiorców dla każdej gałęzi reklamy. W naszej agencji interaktywnej znajdziesz wszystko co potrzeba, a szybkość kontaktu i dostarczane efekty to tylko kilka aspektów wymienianych przez naszych Klientów z Pszczyny, jako jedne z najważniejszych zalet.
Chcesz mieć wszystko w jednym miejscu, na wyciągnięcie ręki? Skontaktuj się z nami, pora rozkręcić Twój biznes!

Napisz do nas!

 
Jesteśmy 9-cio osobowym zespołem gotowym do działania. Własny dział reklamowy w cenie jednego pracownika etatowego? Z nami to takie proste!:)

DLACZEGO MY?

Nasza agencja interaktywna to zgrana grupa specjalistów, którzy nadal wyszukują wszystkie branżowe nowości i rozwiązania i sprawdzają na sobie (w końcu my też potrzebujemy skutecznego marketingu. A jeżeli to czytasz to wiesz już, że działa!) i dopiero kiedy mamy pewność, że są skuteczne, wdrażamy je swoim Klientom.

Kompleksowa obsługa reklamowa

Jako agencja reklamowa nie tylko stworzymy wielkobudżetowe kampanie dla dużych firm, ale i wizytówkę lub stronę internetową. Profesjonalnie wykonana witryna to wizytówka każdej firmy, dlatego warto zlecić tworzenie stron internetowych w ręce naprawdę dobrego grafika. Wymyślimy spójną kolorystycznie stronę, która przyciągnie uwagę użytkownika. Zadbamy również o reklamę zewnętrzną siedziby Twojej firmy. Wykonamy wszystkie potrzebne materiały reklamowe od kasetonów reklamowych po plakaty. Posiadasz auto służbowe? Oklejanie samochodów to kolejny sposób, aby Twoja marka stała się rozpoznawalna.

Co możemy Ci zaproponować
 
Nasza agencja posiada bardzo duży wybór działań, abyś mógł u nas zlecić wszystko. Na początku zbadamy Twoją konkurencję, aby wiedzieć ile musimy nadrobić, aby ich wyprzedzić. To pozwoli nam dobrze zagospodarować miesięczny budżet na kampanie reklamowe dla Twojej firmy.
 
Jak odnaleźć odpowiednią agencję interaktywną w Pszczynie?

Na pewno warto poświecić kilka chwil na zbadanie ich doświadczenia oraz sprawdzenie wykonanych zleceń. Czy odpowiada nam ich styl, podejście i oczywiście oferta. Najlepiej porównać sobie kilka agencji interaktywnych i może okazać się, że najrozsądniejszym krokiem będzie współpraca z agencją marketingową z drugiego końca Polski. Teraz czasach kontakt on-line lub telefoniczny może zupełnie wystarczyć, a biorąc pod uwagę , że szukamy ludzi znających się w dziedzinie działań w Sieci, ten sposób kontaktu może okazać się najlepszym rozwiązaniem.
Każdy z nas w firmie jest szpecem w swojej dziedzinie dlatego pilnuje swojej części działań, ale to nie oznacza, że razem nie robimy burzy mózgów! Właśnie nie, każdą nową kampanię tworzymy wszyscy razem, rozpisujemy, organizujemy i raz w miesiącu analizujemy wyniki.

Dlaczego strona internetowa jest ważna
 

Profesjonalnie wykonana strona www to wizytówka każdej firmy i trudno wykonać ją bez odpowiednich kompetencji. Warto zlecić to w ręce naprawdę dobrego designera, który stworzy spójną kolorystycznie platformę, do tego funkcjonalną i intuicyjną dla użytkowników

Pamiętajmy, że mamy tylko kilka sekund na przyciągnięcie uwagi naszego Klienta. Jeżeli nie dostanie od razu tego, czego szuka to z pewnością kliknie przycisk "wstecz" i przejdzie do naszej konkurencji. Z tego powodu warto skorzystać z pomocy copywritera, który zadba o atrakcyjną treść na stronie (content marketing).

 

Coraz więcej dyskusji można odszukać w sieci odnośnie agencji interaktywnych. Użytkownicy, czyli potencjalni Klienci często nie mają świadomości co w ofercie posiada taka agencja.

Samo stwierdzenie Agencja Interaktywna jest dla wielu osób bardzo nie wnoszącym nic stwierdzeniem, które nic nie wyjaśnia więc nie wiadomo o co dokładnie chodzi. Agencje interaktywne to inaczej agencje reklamowe. Są to firmy, gdzie przedsiębiorca udaje się wtedy kiedy otworzy firmę.

Chcesz dedykowaną ofertę na pozycjonowanie?

Napisz do nas lub zadzwoń do naszego biura: 514-10-16-16

Przeglądasz naszą stronę za pośrednictwem telefonu, kliknij w symbol słuchawki poniżej i nawiąż z nami szybki kontakt.

Interesują Cię jednak szybkie efekty?
Sprawdź naszą ofertę na prowadzenie kampanii Adwords
Jednak najskuteczniejszym sposobem, będzie zainwestowanie w Kampanie SEM.
Co to jest kampania Sem? Sprawdź i dowiedz się więcej o Kampania SEM

Najczęściej zadawane pytania przez
Klientów z Pszczyny i okolic

 

Czy zajmujecie się tworzeniem stron internetowych?

Oczywiście! Obecnie strona internetowa to obowiązek każdego przedsiębiorcy. Wiele osób uważa, że firmowy fanpage w 100% wystarczy. Nie zapominajmy jednak, że wykluczamy wtedy osoby, które mogłyby być naszymi Klientami, ale nie używają kanałów Social Media. Szukając produktu lub usług w wyszukiwarce Google nie znajdą Twojej firmy, jeżeli nie posiadasz strony internetowej. Natomiast Social Media świetnie nadają się do tworzenia “public relations”- budowania relacji i lepszego poznawania Klientów.

 

Jak wygląda raport z kampanii reklamowej?

Nasze prace przy budżecie 1000-3500 zł raportujemy przynajmniej raz w miesiącu. Pełny raport wysyłamy na początku kolejnego miesiąca z podsumowaniem, komentarzami oraz dalszym harmonogramem. Każdy nasz klient ma dostęp do własnego raportu generowanego "w locie" z elementów kampanii takich jak: Google Ads, Google Analytics, Pozycjonowanie, LinkBuilding.


 

Czy w ramach kampanii reklamowej otrzymam indywidualne wsparcie?

Każdy nasz klient objęty kompleksową obsługą otrzymuje coś więcej niż tylko indywidualne wsparcie. Dla każdej kampanii tworzymy zespół, który będzie zajmował się realizacją planów z harmonogramu oraz doradzał dalsze działania.


 

Dlaczego zdecydować się na agencję marketingową z Czechowic?

Jak to dlaczego?
Czytasz tę podstronę, więc dotarliśmy do Ciebie mimo, że w Pszczynie jest konkurencja.
Czechowice to małe miasto, a jednak stworzyliśmy dość spory, doświadczony i przede wszystkim zgrany zespół.
Specjalnie dla naszego klienta lecieliśmy samolotem na godzinne spotkanie, by omówić dalsze plany, czy spotkałeś się z większym zaangażowaniem?

 

Czy projektujecie sklepy internetowe?

Tak! Jako agencja interaktywna tworzymy nowoczesne sklepy internetowe, dopasowane do urządzeń mobilnych i z panelem zarządzania treścią. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania.

9-cio osobowy zespół do Twojej dyspozycji

Przez ostatnie 4 lata ciężko pracowaliśmy, by stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych klientów. Otworzyć "agencję interaktywną" jest łatwo, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania również, ale taka formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Jeśli szukasz najtańszych usług, skorzystaj z pomocy freelancera lub "agencji interaktywnych" z siedzibą w bloku. Jeśli natomiast zależy Ci na dobrym kontakcie, gwarancji, że nagle freelancer nie zmieni zawodu, zachoruje, zniknie, ucieknie na Syberię pozostawiając Cię z problemami, to skontaktuj się z nami.
JESTEŚMY CERTYFIKOWANYMI PARTNERAMI GOOGLE.

Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdobyciu
aż 28 certyfikatów nasza agencja marketingowa posiada status oficjalnego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i kompetencji w prowadzeniu reklamy Google Ads dla firm.

UCZESTNICZYLIŚMY W :
 

Zaufali
nam