Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Krotoszyn

Nawet jeśli masz najlepszy produkt na świecie, musisz wiedzieć jak przekonać do niego Klientów. Sklep e-commerce umożliwia dotarcie do Klientów z dowolnego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Komfort składania zamówień bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób dokonuje transakcji tylko przez Internet. Zadbaj o dobry początek. Zbudowanie sklepu online zostaw nam i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Zapraszamy do kontaktu. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale dzielące kilometry nie mają dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrealizowaliśmy już bardzo dużo projektów platform dla Przedsiębiorców z całej Polski, a także z Europy.

Pora na nową wizytówkę Twojego biznesu w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Krotoszyn

Sklepy internetowe
Krotoszyn

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Po pierwsze wymagane są podstawowe informacje dotyczące Twojego biznesu oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Konieczne są również: lista artykułów, galeria zdjęć i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy przygotować za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu online zależy w dużej mierze od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji i liczby artykułów. Zazwyczaj cały proces trwa około miesiąca, w przypadku gdy Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Responsywne systemy sklepów online w Krotoszynie

logo wordpress

W przypadku firm oferujących do 500 produktów sklepy tworzymy na WooCommerce. Konfiguracja z pomocą tego systemu jest bardzo intuicyjna. Witrynę sprzedażową tego typu bez problemu można dopasować do konkretnych funkcji, rodzaju płatności czy form wysyłki.

logo prestashop

Jeśli oferujesz więcej niż 500 produktów, to zalecamy sprawdzone rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To intuicyjny system, który pozwala na łatwą obsługę nawet w przypadku różnych kategorii produktów.

sklepy internetowe Krotoszyn

Sklep www dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb

Budowanie sklepu internetowego to skomplikowany proces. Nowoczesny sklep internetowy wymaga kooperacji. Wykonanie layoutu serwisu poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży oraz wybraniem odpowiedniego rozwiązania.
Po stworzeniu wstępnego widoku oraz dodaniu produktów czas na testowanie witryny do sprzedaży oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak dodać pozostałe. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek zmian konsultujemy z Klientem. Zbudowane przez nas sklepy e-commerce umożliwiają swobodne użytkowanie na komputerze czy laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Krotoszyn

Sklepy www — co musisz wiedzieć

W Krotoszynie Twoja konkurencja pewnie przeznacza środki na jakość swoich sklepów www, a jeżeli dalej tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by ich wyprzedzić. Przedstaw się z najlepszej strony i rozpocznij współpracę z fachowcami w tej dziedzinie! Od lat tworzymy responsywne sklepy online zoptymalizowane pod kątem UX, dopasowane do wymagań właściciela firmy i potrzeb wybranej grupy docelowej. Rozpocznij z nami współpracę i docieraj do nowych odbiorców. Sprawdź, jakie to łatwe z nowoczesnym sklepem online!

Projektowanie sklepów online to nie wszystko

Handel w internecie jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zoptymalizowany i spełniać wytyczne Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w wyszukiwarce. Jeżeli Twój sklep e-commerce będzie wyżej niż pozostałe firmy, to z pewnością przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Interesują Cię ekspresowe efekty? Sprawdź naszą ofertę prowadzenia reklam Google Ads.

Sklep internetowy — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Krotoszynie

dotarcie do większego grona odbiorców

Dzięki pojawieniu się w wyszukiwarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych potencjalnych Klientów, co może prowadzić do większej sprzedaży. Na dodatek optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w Google, co zwiększa widoczność Twojego sklepu www.

sklepy Krotoszyn

usprawnienie procesów

Zaoszczędzisz czas przy obsłudze sklepu – automatyczne systemy mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala również na skuteczniejsze zarządzanie produktami i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich oczekiwań.

sklepy www Krotoszyn

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdym momencie może przeczytać więcej o Twoich produktach. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w wolnej chwili może przeczytać więcej o produktach z Twojej oferty, co zwiększa wygodę zakupów.

promocja sklepów www Krotoszyn

komfort Klientów

Sklep internetowy pozwala na zakupy bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i intuicyjnym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się komfortowe i szybkie. Na dodatek możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Praktyczne porady dla Klientów z Krotoszyna i okolic

  • dostawcy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, na przykład Freshmail.


To jedynie niektóre z możliwych integracji. Jeżeli interesują Cię inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie online, to skontaktuj się z nami.

Samo stworzenie sklepu online to cena co najmniej 4 500 zł netto. W tej cenie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na intuicyjnym w edycji builderze, przez co możesz samodzielnie wprowadzić potrzebne poprawki, na przykład w treści. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny wygląd stron internetowych Krotoszyn, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na sprzedaż sklepu.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, lecz szczegółowy budżet ustalany jest indywidualnie w zależności od zasięgu i specyfiki konkretnej branży. Przede wszystkim należy skupić się na doborze odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Krotoszyn” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy pozyskać potencjalnych Klientów z całego kraju szukających wybranych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep online wymagają szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w kolejnych miesiącach dobrze się pozycjonowały.

Witryna, która działa dobrze na różnych urządzeniach mobilnych – komputerach, tabletach i smartfonach – jest łatwa i komfortowa w przeglądaniu. Dzięki temu użytkownicy czerpią większą przyjemność z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma także dobry wpływ na pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje wyższymi pozycjami w Google.

Czemu sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest banalnie prosta – szybko liczba Twoich zleceń może się zwiększyć.

Tak, po zbudowaniu witryny internetowej Klient dostaje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł we własnym zakresie zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, zmieniać treści, monitorować zamówienia oraz analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Tworzymy nasze sklepy z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie mieć zaawansowanej wiedzy technicznej, stąd panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo aktualizować wybrane treści, co pozwala na bieżące dopasowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Wsparcie techniczne dla sklepów internetowych Krotoszyn

Tworzymy łatwe w edycji portale z panelem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo projektujemy sklepy www zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z kurierami albo hurtownią tak, aby wszystkie ważne dane były w jednym miejscu.

Jeśli jednak zdarzy się sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Rozliczamy się wtedy w zależności od poświęconego czasu pracy, natomiast oferujemy też możliwość wykupienia stałego hostingu. Dajemy słowo, że zdalnie możemy rozwiązać każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami