Hosting strony internetowej

Profesjonalna opieka nad Twoją witryną internetową.


  • szybki
    kontakt

  • szybki i niezawodny
    serwer

  • stała cena
    za hosting

Służymy pomocą, gdy jej potrzebujesz.
Jeśli nie wiesz, jak obsługiwać stronę, lub zwyczajnie nie masz na to czasu - zostaw to nam.
Pomożemy w przypadku włamań, awarii strony, utraty danych, czy przy wprowadzaniu zmian.

Oprócz supportu strony zajmujemy się również wprowadzaniem SSL na Twoją stronę lub sklep.
Certyfikat SSL szyfruje nazwy, adresy, hasła, konta i numery kart kredytowych w taki sposób, aby inni użytkownicy Internetu nie mogli ich odczytać. Dzięki niemu Klienci mają pewność, że powierzone przez nich dane są w pełni bezpieczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wsparcia technicznego!
parallax background

Jaki jest koszt strony internetowej?


dlaczego

warto?


1. Aktualizacja składników kluczowych
Dbamy o stan Twojej strony, przeprowadzając aktualizację wszystkich krytycznych składników, utrzymując ją w szczytowej kondycji, by nieprzerwanie śmigała niczym Struś Pędziwiatr.


2. Zabezpieczenie strony
Jeśli jest taka potrzeba - zabezpieczymy Twoją stronę przed atakami z zewnątrz, by stała ona murem, niczym niezwyciężona forteca.


3. Gdy chcemy coś zmienić/dodać
Guzik na podstronie nie pasuje? Usuniemy! Obrazek za wysoko? Poprawimy! Nie musisz się znać na konstrukcji stron, ani przeczesywać tysięcy linijek kodu. Powiedz co Ci leży na sercu, a my zrobimy to za Ciebie!


4. Regularne kopie zapasowe
Wyobraź sobie, że Twoja strona - gdzie utrzymujesz np.: dane Klientów, listę zamówień - nagle ulega awarii, lub w niewyjaśnionych okolicznościach część danych magicznie znika. Bezproblemowo, niczym czarodziejską różdżką - odpędzimy całe zło, przywracając ład i porządek.


5. My nie śpimy
W razie awarii jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/7. Skoro Einstein i Da Vinci spali godzinę dziennie, to czemu my też tak nie możemy?


6. Ale za to Ty śpisz spokojnie
Skoro Tak bardzo potrafimy zadbać o Twoją stronę, to śmiało możesz się odprężyć, z uśmiechem na twarzy i myślą, że Twoja strona jest w dobrych rękach.