Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja marketingowa Zielona Góra

W świecie, w którym jest pełno wyzwań warto mieć u boku zespół, który nie tylko rozumie Twoje cele, ale też potrafi przekształcić je w zadowalające efekty. Nasza Agencja marketingowa w Zielonej Górze to nie tylko grupa profesjonalistów, ale prawdziwy wulkan pomysłów, gotowy wynieść Twój biznes na wyższy poziom!

Wszystko, co ma związek z reklamą i marketingiem internetowym znajdziesz u nas. Zaczynając od zaprojektowania logotypu i stworzenia strony internetowej na kampaniach reklamowych oraz pomocy technicznej kończąc.

agencja marketingowa Zielona Góra

Agencja marketingowa
Zielona Góra

Co wchodzi w zakres naszych działań?

Jesteśmy w stanie zająć się pozycjonowaniem, przygotować kampanię Google Ads, obsługiwać Facebooka i kampanie Facebook Ads, obsługiwać kanały Social Media, zrobić zdjęcia, nakręcić filmiki, przygotować materiały reklamowe
i druki. A to, czego nie robimy, wiemy komu zlecić, żeby było dobrze!

Jakie są koszty?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie wyglądają ich działania. Dostosujemy nasze działania do branży z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei producent okien działający w obszarze 3 województw – 14 000 zł netto

W jakim czasie będziemy mieć efekty działań?

Wszystko zależy od branży, budżetu i konkurencji. Trzeba wziąć pod uwagę, że decydując się na kampanię Google Ads czy Facebook Ads ruch na stronie można odnotować zaraz po puszczeniu kampanii. Pozycjonowanie Zielona Góra wymaga więcej czasu, jednak standardowo możemy zdobyć pozycje 2-3 razy szybciej niż konkurencja.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

projekty graficzne

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas!

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Zielonej Górze – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja reklamowa Zielona Góra

Jesteśmy 12-osobowym zespołem, który zawsze jest gotów do działania. Chcesz mieć własny dział reklamowy w cenie jednego etatowego pracownika? Tak to właśnie działa!

Dostarczamy naszym Klientom kompleksowych rozwiązań marketingowych. Do naszych zadań należą zarówno prace programistyczne, budowanie i pozycjonowanie stron/sklepów, kampanie Google Ads, obsługa social mediów, jak i copywriting, projekty graficzne, wydruki materiałów reklamowych i wiele, wiele innych. Tutaj każda reklama Zielona Góra jest na wyciągnięcie ręki – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Co najbardziej doceniają Klienci z Zielonej Góry współpracując z nami?

agencja marketingowa Zielona Góra

kompleksowość działań reklamowych

agencja marketingowa z Zielonej Góry

łatwy kontakt

marketingowa agencja Zielona Góra

efektywność realizowanych działań

Agencja Marketingowa M16.PL - DLACZEGO MY?

Twoja marka zasługuje na coś więcej niż sztampowe podejście. Stawiamy na kreatywność, która pozwoli Ci wyróżnić się na tle konkurencji, zainteresuje odbiorców i zostanie zapamiętana przez Klientów.

Dlaczego warto wybrać Agencję Marketingową M16.pl w Zielonej Górze?

Nieograniczona kreatywność

Lubimy wyzwania – nasza kreatywność działa niczym paliwo napędowe, które sprawia, że każdy projekt staje się niezapomnianym doświadczeniem, zarówno dla nas, jak i dla Twojej marki. Wychodzimy poza utarte schematy, dostarczając skuteczne strategie, które wyniosą Twoją markę na sam szczyt.

1

Strategie z efektem “WOW”

Nie dostarczamy tylko kampanii marketingowej. Dostarczamy widoczność i rozpoznawalność marki, którą Klienci z chęcią będą wybierać.

2

Elastyczność i dostępność

Marketing jest dynamiczny, a nas wyróżnia elastyczne podejście. Ekspresowo reagujemy na zmiany, dostosowując rozwiązania marketingowe do aktualnych potrzeb branży i wymagań Twojej firmy. Łączymy działania online z kreatywnością offline. Bez względu na to, czy jesteś z Zielonej Góry, czy z drugiego końca Polski, nasza elastyczność w podejściu do każdego Klienta umożliwia nam dostosowanie się do potrzeb Twoich i Twojej firmy.

3

Nasza agencja kreatywna to Twój klucz do sukcesu

Jesteśmy agencją reklamową, która przez ostatnie kilka lat ciężko pracowała, żeby stworzyć zespół, który będzie potrafił sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych Klientów. Łatwo jest założyć „agencję marketingową”, która oferuje tworzenie stron internetowych nieprzynoszących żadnych efektów. Podobnie łatwo jest zebrać kilka osób do pracy zdalnej i delegować im zadania. Jednak nie ma się co oszukiwać – taka forma pracy nigdy nie będzie efektywniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie i jest w stanie zareagować wtedy, kiedy coś pilnego się pojawi.

Jeśli jesteś przysłowiowym “Januszem” najtańszych usług, skorzystaj z pomocy freelancera lub „agencji marketingowych” z siedzibą w bloku.

Jeśli natomiast zależy Ci na efektach, bezproblemowym kontakcie, pewności, że Twój freelancer nagle nie zmieni profesji, nie ucieknie na Syberię, czy nie zapadnie się pod ziemię, pozostawiając Cię z problemami, to zgłoś się do nas. Agencja interaktywna Zielona Góra ma zagwarantować Ci sukces, zostawienie konkurencji w tyle i dochody powiększające się z miesiąca na miesiąc, a my wiemy, jak to zrobić.

agencja marketingowa Zielona Góra
agencja marketingowa Zielona Góra

Twój Partner w biznesie

Nie tylko rozumiemy potęgę Google, ale także znamy jej sekrety. Jako Certyfikowany Partner Google mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby rozkręcić swoje reklamy online i dotrzeć do nowych Klientów. Optymalizujemy kampanie Google Ads Zielona Góra i na cały kraj, aby Twoje ogłoszenia trafiały do odpowiedniej grupy docelowej, co przekłada się na większą liczbę konwersji i lepszy zwrot z inwestycji. Do tego analizujemy dane za pomocą Google Analytics, aby dostarczyć Ci precyzyjne informacje o efektywności każdej kampanii.

agencja marketingowa Zielona Góra

Agencja marketingowa Zielona Góra

Jesteśmy nie tylko grupą ekspertów, ale także ludźmi pełnymi kreatywnych pomysłów. Wychodzimy poza utarte schematy i tworzymy strategie, które pozostawiają wyzwanie rynkowym standardom. Bez względu na to, czy potrzebujesz pomocy w zakresie SEO czy stworzenia skutecznej kampanii reklamowej – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja marka była obecna zarówno online, jak i offline. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc osiągnąć szczyt! Zgłoś się do nas już dziś i razem stworzymy strategię, o jakiej konkurencja może tylko pomarzyć!

Skontaktuj się z nami