Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja marketingowa Kętrzyn

W świecie, w którym jest pełno wyzwań warto mieć u boku zespół, który nie tylko rozumie Twoje cele, ale też potrafi przekształcić je w zadowalające efekty. Nasza Agencja marketingowa w Kętrzynie to nie tylko profesjonaliści, ale prawdziwy wulkan kreatywności, gotowy wynieść Twój biznes na sam szczyt!

U nas znajdziesz wszystko to, co ma związek z reklamą i marketingiem internetowym. Zaczynając od zaprojektowania logo i stworzenia strony internetowej na kampaniach reklamowych oraz wsparciu technicznym kończąc.

agencja marketingowa Kętrzyn

Agencja marketingowa
Kętrzyn

Co możemy zrobić?

Jesteśmy w stanie zająć się pozycjonowaniem, stworzyć kampanię Google Ads, obsługiwać Facebooka i kampanie Facebook Ads, obsługiwać kanały Social Media, zrobić zdjęcia, materiały video, przygotować materiały reklamowe
i druki. Jeżeli coś nie wchodzi w zakres naszych prac, to wiemy komu zlecić, abyś był w 100% zadowolony!

Jak prezentują się koszty?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie wyglądają ich działania. Dostosujemy nasze działania do branży z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei producent okien działający w obszarze 3 województw – 14 000 zł netto

Kiedy będziemy mieć efekty działań?

Wszystko zależy od branży, konkurencji i budżetu. Trzeba wziąć pod uwagę, że decydując się na kampanię Google Ads czy Facebook Ads ruch na stronie da się odczuć natychmiast po starcie kampanii. Pozycjonowanie Kętrzyn jest bardziej skomplikowaną kwestią, jednak standardowo możemy wyjść na frazy 2-3 razy szybciej od konkurencji.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

projekty graficzne

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas!

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Kętrzynie – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja reklamowa Kętrzyn

Jesteśmy 12-osobowym zespołem gotowym do działania. Chcesz mieć własny dział reklamowy w cenie jednego pracownika? Dokładnie tak to działa!

Zapewniamy naszym Klientom kompleksowe i skuteczne rozwiązania marketingowe. Do naszych zadań należą zarówno prace programistyczne, budowanie i pozycjonowanie stron/sklepów, kampanie Google Ads, obsługa social mediów, jak i copywriting, materiały reklamowe, druk i wiele, wiele innych. Tutaj każda reklama Kętrzyn jest na wyciągnięcie ręki – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Z czego najbardziej są zadowoleni Klienci z Kętrzyna przy współpracy z nami?

agencja marketingowa Kętrzyn

kompleksowe działania reklamowe

agencja marketingowa z Kętrzyna

łatwy kontakt

marketingowa agencja Kętrzyn

efektywność realizowanych działań

Agencja Marketingowa M16.PL - DLACZEGO MY?

Zasługujesz na coś więcej niż schematyczne podejście. Stawiamy na kreatywność, która wyróżni Cię na tle konkurencji, przykuje uwagę odbiorców i zostanie zapamiętana przez Klientów.

Dlaczego warto wybrać Agencję Marketingową M16.pl w Kętrzynie?

Nieograniczona kreatywność

Lubimy wyzwania – nasza kreatywność działa niczym paliwo napędowe, które sprawia, że każdy projekt staje się niezapomnianym doświadczeniem, zarówno dla nas, jak i dla Twojej marki. Wychodzimy poza utarte schematy, dostarczając innowacyjne strategie, które wyróżnią Twoją markę.

1

Strategie z efektem “WOW”

Nie dostarczamy tylko strategii marketingowej. Dostarczamy widoczność i rozpoznawalność marki, którą Klienci chętnie będą wybierać.

2

Elastyczność i dostępność

Marketing to ciągłe zmiany, a my jesteśmy elastyczni. Szybko reagujemy na nowości, dostosowując działania marketingowe do bieżących potrzeb branży i wymagań Twojej firmy. Łączymy działania online z kreatywnością offline. Bez względu na to, czy jesteś z Kętrzyna, czy z drugiego końca Polski, nasza elastyczność pozwala na dopasowanie się do potrzeb Twoich i Twojej firmy.

3

Nasza agencja kreatywna to Twój klucz do sukcesu

Jesteśmy agencją reklamową, która ciężko pracowała, żeby stworzyć zespół, który będzie zdołał sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych Klientów. Otworzyć „agencję marketingową”, która robi strony internetowe nieprzynoszące żadnych korzyści jest łatwo, podobnie jak zebrać grupkę osób do pracy zdalnej i rozdzielić im zadania. Jednak nie ma się co oszukiwać – taka forma pracy nigdy nie będzie efektywniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie i jest w stanie zareagować wtedy, kiedy coś pilnego się pojawi.

Jeśli szukasz najtańszych usług, skorzystaj z pomocy freelancera lub „agencji marketingowych” z siedzibą w bloku.

Jeśli natomiast zależy Ci na efektach, szybkim kontakcie, gwarancji, że Twój freelancer nagle nie zmieni zawodu, nie ucieknie na Syberię, czy nie zapadnie się pod ziemię, pozostawiając Cię z problemami, to skontaktuj się z nami. Agencja interaktywna Kętrzyn ma zapewnić Ci sukces, zostawienie konkurencji w tyle i dochody rosnące z miesiąca na miesiąc, a my wiemy, jak tego dokonać.

agencja marketingowa Kętrzyn
agencja marketingowa Kętrzyn

Twój Partner w biznesie

Nie tylko rozumiemy potęgę Google, ale także znamy jej sekrety. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google gotowym otworzyć przed Tobą nowe horyzonty reklam online. Optymalizujemy kampanie Google Ads Kętrzyn i na cały kraj, aby Twoje ogłoszenia trafiały do odpowiedniej grupy docelowej, co przekłada się na większą liczbę konwersji i lepszy zwrot z inwestycji. Do tego analizujemy dane za pomocą Google Analytics, aby dostarczyć Ci precyzyjne informacje o skuteczności każdej kampanii.

agencja marketingowa Kętrzyn

Agencja marketingowa Kętrzyn

Nasz zespół to nie tylko eksperci, to również osoby, które mają kreatywne pomysły, są gotowe wykraczać poza utarte schematy i tworzyć strategie rzucające wyzwanie rynkowym standardom. Od SEO po kreatywne kampanie reklamowe – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój biznes był obecny online i offline. Bez względu na to, czy budujesz markę od podstaw, czy chcesz zwiększyć rozpoznawalność już istniejącej, jesteśmy tu, żeby pomóc Ci dojść na szczyt. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, a razem stworzymy strategię, która pozwoli Twojej marce zabłysnąć na tle konkurencji!

Skontaktuj się z nami