Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja interaktywna Ogrodzieniec

Oferujemy działania SEO. Możemy wykonać zarówno prace programistyczne, pozycjonowanie sklepów online, prowadzenie reklam Google Ads, jak i tworzenie tekstów pod SEO, prowadzenie Social Media, wydruki i wiele, wiele więcej.

Co najbardziej doceniają Klienci z Ogrodzieńca przy współpracy z nami? Przede wszystkim kompleksowość usług, stały kontakt i skuteczność realizowanych działań.

agencja interaktywna Ogrodzieniec

Agencja interaktywna
Ogrodzieniec

Na co możesz liczyć?

Możemy zająć się pozycjonowaniem, przygotować kampanię Google Ads, obsługiwać Facebooka i kampanie Facebook Ads, obsługiwać kanały Social Media, wykonywać zdjęcia, materiały video, przygotować druki. A to, czego nie robimy, wiemy komu zlecić, żeby było dobrze!

Jak prezentują się koszty?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie są ich działania. Dostosujemy naszą pracę do branży, z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei reklama dla producenta okien, który działa w obszarze 3 województw to koszt nawet 14 000 zł netto.

W jakim czasie będziemy mieć efekty działań?

Jest to zależne od branży, budżetu i konkurencji. Trzeba wziąć pod uwagę, że przy kampanii Google Ads lub Facebook Ads ruch na stronie można odnotować zaraz po rozpoczęciu kampanii. Pozycjonowanie Ogrodzieniec jest bardziej skomplikowaną kwestią, jednak standardowo możemy wyjść na frazy 2-3 razy szybciej od konkurencji.

tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie stron i sklepów

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas

Agencja kreatywna, która zmieni Twój biznes

Własny dział promocji w cenie jednego pracownika na etacie? Tak to właśnie działa! Możemy obiecać indywidualne podejście do każdego zlecenia, bo doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest dostosowanie działań SEO/SEM pod konkretną grupę odbiorców. Zapewnimy Ci szybsze dotarcie do potencjalnych osób zainteresowanych Twoim produktem poprzez rozwój Twojej firmy w internecie. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

agencja interaktywna Ogrodzieniec

Kompleksowość

agencja interaktywna Ogrodzieniec

Fachowa pomoc

interaktywna agencja Ogrodzieniec

indywidualne podejście

Najpopularniejsze strategie w naszej agencji kreatywnej

agencja reklamowa Ogrodzieniec

Pozycjonowanie

Dzięki naszym usługom pozycjonowania Twoja strona znajdzie się na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google. Wprowadzimy niezbędne poprawki, co przyciągnie więcej Klientów i zwiększy zainteresowanie Twoją usługą.

agencja reklamowa Ogrodzieniec

Responsywna strona www i sklep www

Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy, przyciągający uwagę wygląd, który wyróżni Twoją firmę i przyciągnie Klientów. Nasze rozwiązania łączą estetykę z funkcjonalnością, zapewniając doskonałe wrażenia użytkownikom i zwiększając konwersje.

google ads

Reklama w Google Ads

Zajmiemy się profesjonalną obsługą Twoich reklam Google Ads, zapewniając precyzyjne targetowanie i optymalizację kampanii. Dzięki naszym usługom poprawisz widoczność swojej firmy w sieci i przyciągniesz nowych Klientów błyskawicznie.

kampania sem

Kampanie SEM

Dzięki naszym usługom Twoje kampanie będą docierać do odpowiedniej grupy docelowej, a Ty osiągniesz lepsze efekty i zwiększysz sprzedaż. Dopilnujemy wszystkiego – od analizy i strategii, przez optymalizację reklam, aż po raportowanie wyników.

identyfikacja wizualna

Grafiki

Spójny wizerunek marki to podstawa. Zajmiemy się tworzeniem profesjonalnych grafik, które wyróżnią Cię spośród konkurencji i przyciągną uwagę innych osób.

social media

Social Media

Postaw na naszą profesjonalną obsługę i zobacz, jak rośnie rozpoznawalność Twojej marki. Prowadząc profile Twojej firmy w mediach społecznościowych, pomożemy Ci zbudować zaangażowaną społeczność i zwiększyć zyski.

agencja reklamowa Ogrodzieniec

M16 — zespół do zadań specjalnych

Nasza agencja interaktywna to zgrana grupa specjalistów, którzy chłoną wszystkie nowinki i rozwiązania marketingowe zarówno te dotyczące pozycjonowania, jak i trendami w mediach społecznościowych czy budowaniu wizerunku.

Zajmujemy się kompleksową obsługą działań marketingowych, dlatego możemy przejąć całą opiekę nad Twoją stroną www, a nawet poprowadzić Twoje social media czy zoptymalizować reklamy w Ogrodzieńcu.

Nasza agencja interaktywna znajduje się na Śląsku. Jeśli Twoja firma jest z okolic, to zapraszamy Cię na spotkanie do naszego biura w Czechowicach-Dziedzicach. Ustalimy Twoje potrzeby i przedstawimy wstępny plan możliwych prac. Zapraszamy – zrobimy Ci pyszną kawę i przygotujemy skuteczną strategię marketingową dla Twojego przedsiębiorstwa! Zespół pracowników jest do Twojej dyspozycji.

Kompleksowa obsługa reklamowa

Jesteśmy skuteczną agencją interaktywną, która oferuje kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego. Zrealizujemy kampanie reklamowe dostosowane do rynku oraz wymagań Klienta. Rozpoczniemy od sprawdzenia Twojej konkurencji, aby wiedzieć, ile musimy zrobić, aby znaleźć się w wynikach wyszukiwania Google przed nimi. To pozwoli nam dobrze zagospodarować przewidywany budżet na działania wizerunkowe i SEO Twojego biznesu. Po podpisaniu umowy co miesiąc wysyłamy raporty z prowadzonej kampanii SEM, czyli najbardziej kompleksowej usługi u nas. Wybierz naszą agencję, a Twoje słupki sprzedaży szybko polecą do góry!
Oprócz marketingu, Zajmujemy się projektowaniem platform internetowych – stworzymy spójną wizualnie domenę, która zainteresuje potencjalnych Klientów|przyciągnie uwagę użytkowników}. Możemy zaoferować Ci też obsługę stron firmowych na Facebooku i Instagramie, a na dodatek zadbamy o reklamę outdoor Twojej firmy. Zaprojektujemy i wydrukujemy wszystkie potrzebne materiały reklamowe od wizytówek po katalogi, notatniki oraz druki wielkoformatowe. Nawiąż z nami współpracę, a Twoja firma w mgnieniu oka stanie się rozpoznawalna.

Intuicyjne strony www

Odpowiednio stworzona strona www to wizytówka każdej firmy, dlatego wykonanie stron www warto zlecić specjalistom. Stworzymy dla Ciebie spójną kolorystycznie platformę, a na dodatek innowacyjną i intuicyjną dla użytkowników. Przedstawimy Ci najlepsze technologie, którymi zachwycą się Twoi potencjalni Klienci.

Pamiętajmy, że mamy tylko parę chwil na przyciągnięcie uwagi użytkownika. Warto też skorzystać z pomocy copywritera, który zadba o atrakcyjną treść na stronie (SEO copywriting).

Jesteśmy certyfikowanymi Partnerami Google

Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdobyciu kilkudziesięciu certyfikatów, nasza agencja reklamowa ma status oficjalnego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i wiedzy w prowadzeniu reklamy Google Ads dla firm. Poznaj szczegóły.

agencja reklamowa z Ogrodzieńca

Pytania i odpowiedzi

Oczywiście, że tak! Jako agencja interaktywna zajmujemy się tworzeniem innowacyjnych sklepów online dopasowanych do urządzeń mobilnych i z możliwością szybkiej edycji tekstu. Profesjonalne strony internetowe i sklepy internetowe muszą być dobrze przemyślane oraz spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na początku wyników wyszukiwania, stąd też nasza agencja kreatywna Ogrodzieniec dba o każdy detal przy planowaniu działań z naszymi Klientami.
Budowanie stron internetowych to tylko mały element tego, czym zajmujemy się na co dzień. Jesteś ciekawy, co jeszcze możemy Ci zaoferować? Nasza oferta stoi przed Tobą otworem!

Jesteśmy agencją kreatywną, która świadczy kompleksową obsługę. Na początku współpracy wyznaczamy dedykowany zespół, który będzie czuwał nad wykonywaniem planów zgodnie z harmonogramem.

Jeżeli masz własny biznes, to Twoje przedsiębiorstwo musi się wyróżniać, dlatego spójna strona www to strzał w dziesiątkę, bo pomoże Ci działać na szerszą skalę. Kreowaniu pozytywnego wizerunku służą różne działania — warto pomyśleć o stworzeniu swojego brand hero, który ułatwi Ci nawiązywanie trwałych relacji z Klientami.
Jako agencja interaktywna służymy doradztwem i z chęcią wytłumaczymy Ci wszystko krok po kroku.

Agencja interaktywna do Twojej dyspozycji

Stworzyć „agencję interaktywną” jest łatwo — wystarczy zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania, jednak taka forma nigdy nie okaże się tak skuteczna, jak zespół, który przebywa ze sobą 7 godzin każdego dnia. Jeśli zależy Ci na stałym kontakcie oraz gwarancji, że Twój freelancer nagle nie zmieni swojego fachu, nie zachoruje czy zwyczajnie nie zniknie, pozostawiając Cię samego z kłopotami, to odezwij się do nas.

Skontaktuj się z nami