Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja interaktywna Szamotuły

Proponujemy prowadzenie kompleksowych działań w ramach kampanii SEM. Możemy wykonać zarówno prace programistyczne, pozycjonowanie sklepów online, prowadzenie reklam Google Ads, jak i copywriting, prowadzenie kont w mediach społecznościowych, druk i wiele, wiele więcej.

Co najbardziej doceniają Klienci z Szamotuł przy współpracy z nami? Głównie kompleksowość usług, ekspresowy kontakt i skuteczność realizowanych działań.

agencja interaktywna Szamotuły

Agencja interaktywna
Szamotuły

Co możemy zrobić?

Jesteśmy w stanie zająć się pozycjonowaniem, przygotować kampanię Google Ads, obsługiwać Facebooka i kampanie płatne, prowadzić kanały Social Media, wykonywać zdjęcia, materiały video, przygotować materiały reklamowe. Jeżeli coś nie wchodzi w zakres naszych prac, to wiemy komu zlecić, żeby było dobrze!

Jakie są koszty?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie są ich działania. Dostosujemy naszą pracę do branży, z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei reklama dla producenta okien, który działa w obszarze 3 województw to koszt nawet 14 000 zł netto.

W jakim czasie można spodziewać się efektów?

Wszystko zależy od branży, konkurencji i budżetu. Standardowo przy kampanii Google Ads czy Facebook Ads ruch na stronie można zaobserwować zaraz po rozpoczęciu kampanii. Pozycjonowanie Szamotuły to cięższy orzech do zgryzienia, jednak standardowo jesteśmy w stanie zdobyć pozycje 2-3 razy szybciej niż konkurencja.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie stron i sklepów

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Szamotułach – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja kreatywna do zadań specjalnych

Własny dział reklamy w cenie jednego pracownika na etacie? Z nami to możliwe! Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego projektu, bo wiemy, jak istotne jest dostosowanie działań marketingowych pod wybraną grupę odbiorców. Zapewnimy Ci ekspresowe dotarcie do nowych Klientów z Szamotuł poprzez rozwój Twoich usług w przestrzeni internetowej. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

agencja interaktywna Szamotuły

Kompleksowa obsługa

agencja interaktywna z Szamotuł

Fachowa pomoc

interaktywna agencja Szamotuły

indywidualne podejście

Skuteczne działania w naszej agencji kreatywnej

agencja Szamotuły

Pozycjonowanie

Dzięki naszym usługom pozycjonowania Twoja strona zdobędzie widoczność. Wprowadzimy potrzebne zmiany, co przyciągnie więcej Klientów i zwiększy zainteresowanie Twoim produktem.

agencja interaktywna Szamotuły

Responsywna strona www i sklep www

Zaprojektujemy dla Ciebie oryginalny, przyciągający uwagę design, który wyróżni Twoją firmę i zwróci uwagę Klientów. Nasze rozwiązania łączą estetykę z funkcjonalnością, gwarantując doskonałe wrażenia użytkownikom i zwiększając konwersje.

interaktywna agencja Szamotuły

Kampania Google Ads

Zajmiemy się kompleksową obsługą Twoich reklam Google Ads, zapewniając precyzyjne targetowanie i optymalizację kampanii. Dzięki naszej pracy zwiększysz widoczność swojej marki w sieci i przyciągniesz nowych Klientów błyskawicznie.

kampania sem

Kampanie SEM

Dzięki naszym usługom Twoje kampanie będą docierać do odpowiedniej grupy docelowej, a Ty osiągniesz lepsze rezultaty i zwiększysz konwersje. Dopilnujemy wszystkiego – od stworzenia strategii, przez optymalizację reklam, aż po raportowanie wykonanych działań.

agencja interaktywna Szamotuły

Materiały reklamowe

Spójna identyfikacja wizualna marki to podstawa. Zajmiemy się tworzeniem profesjonalnych grafik, które wyróżnią Twoją firmę i przyciągną uwagę innych osób.

agencja Szamotuły

Social Media

Postaw na naszą kompleksową obsługę i zobacz, jak rośnie rozpoznawalność Twojej marki. Prowadząc profile Twojej firmy w social mediach, pomożemy Ci zbudować zaangażowaną społeczność i zwiększyć zyski.

agencja reklamowa Szamotuły

M16 — zespół do zadań specjalnych

Nasza agencja kreatywna to zgrana grupa specjalistów, którzy chłoną wszystkie branżowe nowości i rozwiązania zarówno związane z pozycjonowaniem, jak i trendami w mediach społecznościowych czy promocji wizualnej.

Zajmujemy się kompleksową obsługą kampanii SEM, więc możemy przejąć całą pieczę nad Twoją platformą internetową, a nawet poprowadzić Twoje social media czy zoptymalizować reklamy w Szamotułach.

Nasza agencja interaktywna jest na Śląsku, ale od wielu lat realizujemy kampanie na terenie całej Polski, jak i Europy. Twoja firma mieści się w Szamotułach? To żaden kłopot — wszystkie szczegóły możemy omówić przez wiadomości mailowe bądź telefonicznie. Zespół specjalistów jest do Twojej dyspozycji.

Kompleksowa obsługa marketingowa

Jesteśmy skuteczną agencją kreatywną, która świadczy kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego. Zrealizujemy kampanie reklamowe dopasowane do rynku oraz potrzeb Klienta. Rozpoczniemy od sprawdzenia Twojej konkurencji, aby wiedzieć, ile musimy zrobić, aby znaleźć się w wynikach wyszukiwania Google przed nimi. To pozwoli nam dobrze zaplanować określony budżet na promocję Twojej marki. Po podpisaniu umowy co miesiąc przesyłamy podsumowanie z prowadzonej kampanii SEM, czyli najbardziej kompleksowej usługi w naszej agencji. Wybierz naszą agencję, a Twoje słupki sprzedaży szybko polecą do góry!
Oprócz marketingu, Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych – stworzymy spójną kolorystycznie {domenę}, która przyciągnie uwagę użytkowników. Możemy zaproponować Ci też prowadzenie profili firmowych w SM, a na dodatek zadbamy o reklamę outdoorową Twojej firmy. Zaprojektujemy i wydrukujemy wszystkie niezbędne materiały reklamowe od wizytówek po broszury, kalendarze i druki wielkoformatowe. Nawiąż z nami współpracę, a Twoja firma szybko stanie się rozpoznawalna.

Profesjonalne strony internetowe

Odpowiednio wykonana strona www to wizytówka każdej firmy, więc budowanie stron internetowych warto powierzyć specjalistom. Stworzymy dla Ciebie spójną kolorystycznie platformę, a na dodatek funkcjonalną i prostą w obsłudze. Przedstawimy Ci świetne marketingowe trendy, które polubią Twoi potencjalni Klienci.

Pamiętajmy, że mamy tylko kilka sekund na zwrócenie uwagi użytkownika. Warto też skorzystać z pomocy autora tekstów SEO, który zadba o skuteczną treść na stronie (SEO copywriting).

Jesteśmy certyfikowanymi Partnerami Google

Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdobyciu kilkudziesięciu certyfikatów, nasza agencja marketingowa ma status oficjalnego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i wiedzy w prowadzeniu reklamy w Google dla firm. Zapytaj o szczegóły.

agencja reklamowa Szamotuły

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Szamotuł i okolic

Jasne, że tak! Jako agencja interaktywna świadczymy usługi tworzenia responsywnych sklepów internetowych dostosowanych do urządzeń mobilnych i z możliwością szybkiej edycji tekstu. Nowoczesne platformy internetowe i sklepy internetowe muszą być dobrze zbudowane oraz spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na początku w wyszukiwarce Google, więc też nasza agencja interaktywna Szamotuły dba o każdy szczegół przy działaniach z naszymi Klientami.
Tworzenie stron www to tylko mały element tego, co możemy zrobić dla Twojego biznesu. Jesteś zainteresowany tym, co jeszcze możemy Ci zaoferować? Zapytaj o szczegóły!

Jesteśmy agencją interaktywną, która oferuje kompleksową obsługę. Na początku współpracy tworzymy dedykowany zespół, który będzie czuwał nad realizacją celów zgodnie z harmonogramem.

Jeżeli prowadzisz biznes, to Twoje przedsiębiorstwo musi się wyróżniać, dlatego spójna strona www to strzał w dziesiątkę, bo pomoże Ci dotrzeć do nowych Klientów. Budowaniu pozytywnego wizerunku służą różne działania — można pomyśleć też o stworzeniu swojego brand hero, który ułatwi Ci nawiązywanie prawdziwych więzi z Klientami.
Jako agencja interaktywna służymy doradztwem i z chęcią przedstawimy Ci wszystko krok po kroku.

Agencja interaktywna do Twojej dyspozycji

Stworzyć „agencję interaktywną” jest łatwo — wystarczy zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania, jednak taka formacja nigdy nie okaże się tak skuteczna, jak zespół, który codziennie ma ze sobą kontakt. Jeśli zależy Ci na dobrym kontakcie i gwarancji, że Twój freelancer nagle nie zmieni zawodu, nie zachoruje lub zwyczajnie nie zniknie, pozostawiając Cię samego z kłopotami, to odezwij się do nas.

Skontaktuj się z nami