Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Garwolin

Nawet jeśli masz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak przekonać do niego odbiorców. Sklep online umożliwia dotarcie do osób z każdej lokalizacji, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Wygoda robienia zakupów bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko przez Internet. Zadbaj o dobry start. Zbudowanie platformy do sprzedaży zleć specjalistom i ciesz się rozwijającym się biznesem.

Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale dzielące kilometry nie mają dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie wykonaliśmy już bardzo dużo projektów stron dla Klientów z całego kraju, a nawet z Europy.

To najlepszy czas na nową wizytówkę Twojego biznesu w sieci!

sklepy internetowe Garwolin

Sklepy internetowe
Garwolin

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Po pierwsze potrzebne są podstawowe informacje dotyczące Twojego biznesu oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie stworzyć. Konieczne są także: lista artykułów, galeria zdjęć i ceny oraz opis firmy, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy zrobić za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu online zależy w dużej mierze od stopnia jego rozbudowania. Raczej cały proces trwa średnio miesiąc, pod warunkiem, że Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Intuicyjne systemy sklepów online w Garwolinie

logo wordpress

W przypadku firm mających w swojej ofercie do 500 produktów sklepy budujemy na WooCommerce. Edycja za pośrednictwem tego systemu jest bardzo intuicyjna. Witrynę sprzedażową tego typu bez problemu można dostosować do wybranych funkcji, rodzaju płatności lub też form wysyłki.

logo prestashop

Jeśli Twoja oferta zawiera więcej niż 500 produktów, to zalecamy wybór PrestaShop. To intuicyjny system, który pozwala na prostą edycję nawet w przypadku różnych serii produktów.

sklepy internetowe Garwolin

Sklep online dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb

Projektowanie sklepu www to skomplikowany proces. Funkcjonalny sklep internetowy wymaga kooperacji. Stworzenie layoutu sklepu poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży oraz wybraniem najlepszego rozwiązania.
Po stworzeniu projektu i dodaniu produktów czas na testowanie sklepu www oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak opublikować pozostałe. Każdy etap realizacji konsultujemy z Klientem. Zbudowane przez nas sklepy internetowe umożliwiają swobodne użytkowanie na komputerze czy laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Garwolin

Sklepy www — co musisz wiedzieć

W Garwolinie konkurencyjna firma pewnie inwestuje w jakość odnowienie lub tworzenie witryn e-commerce, a jeżeli jeszcze tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by znaleźć się tuż przed nimi w wynikach organicznych. Zaprezentuj się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z specjalistami! Od lat projektujemy responsywne sklepy www opracowane pod kątem UX, dopasowane do wymagań Klienta i potrzeb konkretnej grupy docelowej. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych odbiorców. Zobacz, jakie to łatwe z dedykowanym sklepem e-commerce!

Budowa sklepów online to nie wszystko

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest zachęcić Klienta do skorzystania z naszego sklepu. Twój sklep www musi być dobrze zbudowany i spełniać zasady Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w wyszukiwarce. Jeśli Twój sklep online będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to na pewno zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Interesują Cię natychmiastowe efekty? Zapoznaj się z ofertą prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep internetowy — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Garwolinie

dotarcie do większego grona odbiorców

Dzięki pojawieniu się w przeglądarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych potencjalnych Klientów, co może generować większą sprzedaż. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania, co poprawia zasięg Twojego sklepu www.

sklepy Garwolin

usprawnienie procesów

Zminimalizujesz czas przy obsłudze sklepu – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala też na lepsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich oczekiwań.

sklepy www Garwolin

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może dowiedzieć się więcej o produktach, które oferujesz. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może dowiedzieć się więcej o Twojej ofercie, co zwiększa wygodę zakupów.

promocja sklepów www Garwolin

wygoda Klientów

Sklep internetowy umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki przejrzystym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie internetowym stają się komfortowe i ekspresowe. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą składać zamówienia w każdej chwili.

Praktyczne porady dla Klientów z Garwolina i okolic

  • formy dostawy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, przykładowo Freshmail.


To jedynie niektóre z możliwych integracji. Jeśli chcesz podpiąć inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie internetowym, to daj nam znać.

Samo stworzenie sklepu www to cena minimum 4 500 zł netto. W tej kwocie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na intuicyjnym w edycji builderze, przez co możesz samodzielnie wprowadzić małe poprawki, na przykład w treści. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny design stron internetowych Garwolin, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na sprzedaż sklepu.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, jednak szczegółowy budżet omawiany jest indywidualnie i zależy od obszaru działania i specyfiki konkretnej branży. Przede wszystkim należy skupić się na doborze odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Garwolin” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy pozyskać nowych Klientów z całego kraju szukających wybranych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep e-commerce potrzebują szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w późniejszym czasie dobrze się pozycjonowały.

Witryna, która działa dobrze na różnych urządzeniach mobilnych – komputerach, tabletach i telefonach – jest intuicyjna i wygodna w przeglądaniu. Dzięki temu użytkownicy są bardziej zadowoleni z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność strony ma również dobry wpływ na SEO. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje wyższymi pozycjami w Google.

Czemu powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest prosta – szybko liczba Twoich zleceń może się zwiększyć.

Tak, po zbudowaniu sklepu internetowego Klient dostaje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł samodzielnie zarządzać stroną, dokonywać zmian w produktach, aktualizować content, monitorować zamówienia i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Tworzymy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie mieć zaawansowanej wiedzy technicznej, dlatego interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo aktualizować wybrane treści, co pozwala na bieżące dopasowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów internetowych Garwolin

Budujemy proste w edycji sklepy z panelem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo projektujemy sklepy internetowe zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z kurierami albo hurtownią tak, aby wszystkie istotne dane były proste do znalezienia.

Jeżeli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. W takim przypadku rozliczamy się na podstawie poświęconego czasu pracy, ale oferujemy także możliwość wykupienia pakietu hostingowego. Zapewniamy, że zdalnie możemy rozwiązać każdy problem.

Skontaktuj się z nami