Materiały reklamowe

Nie musisz angażować 10 firm, aby ruszyć z promocją swojej marki. U nas zrobisz wszystko w jednym miejscu i to z dostawą pod Twoje drzwi.


  • szybki czas realizacji,
    dobre ceny

  • dostawa w cenie zamówienia,
    montaż u klienta za dodatkową opłatą

  • szeroki wybór gramatur
    i rodzaju papieru

Chociaż widoczność w Google to teraz podstawa.
Nie zapominaj o własnym podwórku.
BĄDŹ WIDOCZNY NA MIEŚCIE.
Za sprawą baneru, jakiego świat nie widział lub dzięki podświetlanemu billboardowi, który nie pozwoli przejść obojętnie.
Możesz niuestannie przypominać o sobie swoim Klientom. Podaruj im firmowy długopis, noteS, kubek, parasol lub wlepke.
ZOSTAW PO SOBIE DOBRE WRAŻENIE.
parallax background

Jaki jest koszt wydruku?


cennik

wydruków


*ceny różnią się w zależności od formatu, materiału oraz ilościwizytówka standard - od 55 zł netto/100 szt.


wizytówka z uszlachetnieniem - od 100 zł netto/100 szt.


ulotka A6 - od 85 zł netto/100 szt.


baner - 30zł netto/m2


folia OWV - od 40 zł netto/m2


roll-up - od 210 zł netto


Opinie naszych KlientówDobry i co najważniejsze szybki kontakt telefoniczny jak i mailowy, firma podejmuje się różnych wyzwań nie tylko z zakresu branży internetowej (kubki, plakaty, ulotki, pieczątki itp.). Proponują konkretne rozwiązania oraz sposoby realizacji, dokładność co do najmniejszych szczegółów. Wysoka jakość produktów, godna polecenia cena jak i szybkość realizacji zamówień. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz i polecam!


FOR-EVENT


Bardzo szybka realizacja, kreatywne podejście i świetne projekty. Polecam


Dietetyk Ziebura

Co potrzebujemy
od Ciebie?


Im szybciej dostaniemy od Ciebie pełne informacje, tym szybciej otrzymasz wycenę, a wtedy dzieli nas już tylko krok od realizacji zamówienia.


Istotne informacje:
jaka ilość Cię interesuje,
jaki format wydruku,
jaka grubość papieru,
na kiedy (prosimy o realne terminy;),
zdjęcie podglądowe miejsca (tablice, banery itd)
gotowy plik do druku lub informacja, jaki projekt mamy wykonać.

Podaj istotne informacje w pierwszym mailu.
Na wyceny odpowiadamy do godziny max!

FAQ

Najczęściej pojawiające się pytania Klientów wraz z odpowiedziami
1Materiały pos co to?
Materiały pos (point of sale) należą do grupy materiałów reklamowych btl (poza środkami masowego przekazu). Skierowane są one do klienta detalicznego i służą zwiększaniu sprzedaży produktów. Jeżeli chodzi o rodzaje materiałów pos to wyróżnić można dwa ich rodzaje. Najczęściej wykorzystywane we wsparciu sprzedaży są zarówno twarde jak i miękkie materiały pos. Pierwsze z nich wykonane mogą być z przezroczystego tworzywa sztucznego, drewna, metalu. Wyróżnić można tu różnego rodzaju potykacze reklamowe, banery, plakaty. Miękkie to materiały przeznaczone na ladę, półkę sklepową. Wśród tych znajdziemy ulotki, wizytówki, standy, wobblery.
2Czy taka reklama będzie potrzebna mojej firmie?
Wszystko zależy od specyfikacji Twojej firmy. Dla jednych firm będą to skromne dodatki, w innych wypadkach mogą mieć one ogromne znaczenie. Szczególnie warto w te zainwestować prowadząc sprzedaż stacjonarną, mając swój obiekt handlowy. Z ich pomocą można zaprezentować potencjalnym klientom naszą ofertę, np. przez duży baner, potykacz reklamowy i tak zaprosić do wejścia do naszego sklepu. Powinny znaleźć się one w specjalnie eksponowanych miejscach, a wybrana lokalizacja musi być umożliwiająca przytwierdzenie reklamy. Z kolei w sprzedaży online ulotka, wizytówka z kodem rabatowym, może być dodawana do zakupu danego towaru. Tak samo te wręczyć można w miejscu dokonywania zakupu.
3Gadżety reklamowe - jakie wybrać?
Takie gadżety często wykorzystywane są do działań marketingowych. Do takiej grupy produktów możemy zaliczyć między innymi kubki z nadrukiem, smycze reklamowe, długopisy, pamięć usb i wiele innych, możemy też znaleźć szereg artykułów pierwsze potrzeby. Wśród materiałów poz można znaleźć praktycznie wszystko na czym można umieścić dowolną reklamę. A reklama umieszczona może być na nawet niewielkiej przestrzeni jak długopis. Z doświadczenia wiemy, że reklama może być zamieszczona na praktycznie wszystkim! Oferujemy różne grupy produktów reklamowych, w tym towary drogie, jak i kupowane w niskich cenach i masowych ilościach. Jeżeli interesuje Cię konkretny produkt to zapraszamy do kontaktu. Można zamówić próbki produktów i sprawdzić logo, czy formę napisów umieszczanych na danym przedmiocie. Nasza firma to nie producent materiałów pos.
4Nie mam projektu - czy mogę liczyć na pomoc?
Oczywiście, że tak! Pomagamy kompleksowo, także tworząc zaawansowane projekty graficzne. Wykorzystując Twoje inspiracje, pomysły, grafiki, stworzymy niepowtarzalny baner, ulotkę itp. Jeżeli nie masz pomysłu, również służymy pomocą. Usługa jest dodatkowo płatna.
5A co z montażem?
Zainteresowanym klientom oferujemy montaż na wybrane materiały pos. W szczególności chodzi o materiały przeznaczone do reklamy zewnętrznej jak banery, bliboardy reklamowe, także stosowane w sklepach wielkopowierzchniowych. Stawiamy na sprawdzone produkty, te cechuje wysoka trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.