Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja marketingowa Łowicz

W świecie pełnym wyzwań warto mieć u boku zespół, który nie tylko rozumie Twoje cele, ale też potrafi przekształcić je w zadowalające efekty. Nasza Agencja marketingowa w Łowiczu to nie tylko grupa specjalistów, ale prawdziwy wulkan kreatywności, gotowy wyprowadzić Twój biznes na sam szczyt! Zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem swoich Klientów.

U nas znajdziesz wszystko to, co ma związek z reklamą i marketingiem internetowym. Zaczynając od przygotowania logo i stworzenia strony www na kampanii marketingowej przez SEO i prowadzenia konta na mediach społecznościowych oraz na pomocy technicznej kończąc.

agencja reklamowa Łowicz

Agencja marketingowa
Łowicz

Na co możesz liczyć?

Możemy pozycjonować stronę www, przygotować kampanię Google Ads, obsługiwać Social Media i kampanie Facebook Ads, zrobić zdjęcia, materiały video, przygotować materiały reklamowe
i druki. A to, czego nie robimy, wiemy komu zlecić, abyś był w 100% zadowolony!

Ile kosztują działania marketingowe?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie wyglądają ich działania. Dostosujemy nasze działania do branży z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei producent okien działający w obszarze 3 województw – 14 000 zł netto

W jakim czasie można spodziewać się efektów?

Jest to zależne od branży, konkurencji i budżetu. Trzeba wziąć pod uwagę, że decydując się na kampanię Google Ads czy Facebook Ads ruch na stronie da się odczuć od razu po puszczeniu kampanii. Pozycjonowanie Łowicz jest bardziej skomplikowaną kwestią, jednak standardowo jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy szybciej od konkurencji. Sprawimy, że Twoje Social Media odżyją i przyciągną potencjalnych Klientów. Nasze działania marketingowe mają doprowadzić do dwóch rzeczy – Twojego większego ruchu na stronie i nowych Klientów.

tworzenie stron internetowych

strony internetowe

budowa sklepów internetowych

sklepy internetowe

optymalizacja strony internetowej

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design agencji reklamowej

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

wsparcie na ich stronach internetowych

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe dla kampanii reklamowych

fotografia produktowa

materiały reklamowe do celów biznesowych

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing na stronach internetowych

Content Marketing

projekty graficzne w mediach społecznościowych

Projektowanie graficzne

kompleksowe usługi i kampanie reklamowe

Niestandardowe kampanie marketingowe? Napisz do nas!

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Łowiczu – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie reklamowe są trafne i skuteczne.

Agencja reklamowa Łowicz

Jesteśmy 12-osobowym zespołem specjalizującym się w marketingu internetowym gotowym do podejmowania wyzwań. Chcesz mieć własny dział reklamowy w cenie jednego pracownika? Tak to właśnie działa!

Zapewniamy naszym Klientom kompleksowe usługi i rozwiązania marketingowe. Na naszych barkach spoczywają zarówno prace programistyczne, budowanie i pozycjonowanie stron/sklepów, kampanie Google Ads, obsługa kont na mediach społecznościowych, jak i copywriting, materiały reklamowe, druk i wiele, wiele więcej. Razem stworzymy dla Twojej firmy strategię marketingową dopasowana do grupy docelowej. Tutaj wszystkie kampanie reklamowe są na wyciągnięcie ręki – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Co najbardziej cenią sobie Klienci z Łowicza przy współpracy z nami?

dobra agencja marketingowa Łowicz

kompleksowe działania reklamowe

kompleksowa agencja marketingowa

szybki kontakt

agencja marketingu internetowego

skuteczność realizowanych działań

Agencja Interaktywna M16.PL - DLACZEGO MY?

Twoja firma zasługuje na coś więcej niż sztampowe podejście. Stawiamy na kreatywność, która pozwoli Ci zabłysnąć na tle konkurencji, przykuje uwagę potencjalnych klientów i zostanie zapamiętana przez Klientów.

Dlaczego warto wybrać Agencję Marketingową M16.pl w Łowiczu?

Nieposkromiona kreatywność

Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie – nasza kreatywność działa niczym paliwo napędowe, które pozwala nam tworzyć zapadające w pamięć projekty. Wychodzimy poza utarte schematy, dostarczając skuteczną strategię marketingową, która wyróżni Twoją markę. Nasze doświadczenie pozwala na tworzenie skutecznych kampanii.

1

Strategie z efektem “WOW”

Nie dostarczamy tylko kampanii marketingowej. Dostarczamy kampanie reklamowe oraz widoczność i rozpoznawalność marki, którą Klienci z chęcią będą wybierać. 

2

Elastyczność i dostępność agencji marketingowej

Świat marketingu ciągle się zmienia, a nas wyróżnia elastyczne podejście. Reagujemy błyskawicznie na wszelkie zmiany, aby nasze rozwiązania marketingowe zawsze odpowiadały aktualnym potrzebom rynku i Twojej firmy. Łączymy działania online z kreatywnością offline. Bez względu na to, czy jesteś z Łowicza, czy z drugiego końca Polski, nasza elastyczność pozwala na dostosowanie się do potrzeb Twoich i Twojej firmy. Zapewniamy pełen profesjonalizm.

3

Nasza agencja kreatywna to Twój klucz do sukcesu

Jesteśmy agencją marketingową, która ciężko pracowała, żeby stworzyć zespół, który będzie zdołał sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Łatwo jest założyć „agencję marketingową”, która oferuje tworzenie stron internetowych nieprzynoszących żadnych efektów. Podobnie łatwo jest zebrać kilka osób do pracy zdalnej i delegować im zadania. Jednak nie ma się co oszukiwać – taka forma pracy nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie i jest w stanie zareagować wtedy, kiedy coś pilnego się pojawi.

Jeśli jesteś przysłowiowym “Januszem” budżetowych rozwiązań, zgłoś się po kampanie reklamowe do freelancera lub „agencji marketingowej” bez adresu.

Jeśli natomiast zależy Ci na efektach, bezproblemowym kontakcie, pewności, że freelancer nagle nie zmieni profesji, nie ucieknie na Syberię, czy nie rozpłynie się w przestworzach, zostawiając Cię z problemami, to skontaktuj się z nami. Agencja interaktywna Łowicz ma pomóc Ci odnieść sukces, zostawienie konkurencji w tyle i dochody rosnące z miesiąca na miesiąc, a my wiemy, jak jak to tego doprowadzić.

kamapnie reklamowe w m16
pozycjonowanie sklepu internetowego

Twój Partner w biznesie

Nie wszystkie agencje marketingowe mogą się tym pochwalić. Nie tylko poznaliśmy politykę Google, ale także odkryliśmy jej sekrety. Jako Certyfikowany Partner Google mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby rozkręcić swoje reklamy online i dotrzeć do nowych Klientów. Optymalizujemy kampanie Google Ads Łowicz i na cały kraj, aby Twoje reklamy trafiały do docelowej grupy odbiorców, zwiększając konwersje i zwrot z inwestycji. Dzięki analizie danych za pomocą Google Analytics dostarczamy precyzyjne informacje o efektywności każdej kampanii.

agencja reklamowa - social media

Agencja marketingowa Łowicz

Nasz zespół to nie tylko eksperci, to również osoby, z kreatywnymi pomysłami, które są gotowe wykraczać poza utarte szlaki i tworzyć strategie na wysokim poziomie rzucające wyzwanie rynkowym standardom. Od SEO przez pomoc w content marketingu po kreatywne kampanie online – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja marka była obecna online i offline. Bez względu na to, czy budujesz markę od podstaw, czy chcesz zwiększyć rozpoznawalność już istniejącej, jesteśmy tu, żeby pomóc Ci dojść na szczyt. Skontaktuj się z naszą agencją już dzisiaj, a razem stworzymy strategię, która pozwoli Twojej marce świecić na tle konkurencji! Zespół składający się z ludzi chcących rozwijać Twój biznes i realizować strategie marketingowe będzie do Twojej dyspozycji! Pozyskiwanie nowych Klientów pozostaw nam!

Skontaktuj się z nami