Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja interaktywna Zielona Góra

Oferujemy działania SEO. Do zakresu naszych działań można zaliczyć zarówno prace programistyczne, pozycjonowanie stron, kampanie Google Ads, jak i tworzenie tekstów pod SEO, prowadzenie kont w mediach społecznościowych, druk i wiele, wiele więcej.

Za co Klienci z Zielonej Góry najbardziej nas chwalą? Za kompleksowość, stały kontakt i efektywność.

agencja interaktywna Zielona Góra

Agencja interaktywna
Zielona Góra

Na co możesz liczyć?

Jesteśmy w stanie zająć się pozycjonowaniem, przygotować kampanię Google Ads, prowadzić Facebooka i kampanie płatne, prowadzić kanały Social Media, zrobić zdjęcia, nakręcić filmiki, przygotować druki. Jeżeli coś nie mieści się w zakresie naszych prac, to wiemy komu zlecić, żeby było dobrze!

Jakie są koszty?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie są ich działania. Dostosujemy naszą pracę do branży, z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei reklama dla producenta okien, który działa w obszarze 3 województw to koszt nawet 14 000 zł netto.

W jakim czasie będziemy mieć efekty działań?

Wszystko zależy od branży, budżetu i konkurencji. Standardowo decydując się na kampanię Google Ads lub Facebook Ads ruch na stronie można odnotować od razu po starcie kampanii. Pozycjonowanie Zielona Góra jest bardziej skomplikowaną kwestią, jednak standardowo jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy szybciej od konkurencji.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie stron i sklepów

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Zielonej Górze – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja kreatywna, która wyznacza standardy

Własny dział promocji w cenie jednego pracownika etatowego? To całkiem możliwe! Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Klienta, bo wiemy, jak ważne jest dostosowanie działań marketingowych pod wybraną grupę docelową. Zapewnimy Ci błyskawiczne dotarcie do nowych osób zainteresowanych Twoim produktem poprzez odpowiednie przedstawienie Twojej firmy w przestrzeni internetowej. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

agencja interaktywna Zielona Góra

Kompleksowa obsługa

agencja interaktywna z Zielonej Góry

Doradztwo doświadczonych pracowników

interaktywna agencja Zielona Góra

indywidualnA ofertA

Skuteczne działania w naszej agencji kreatywnej

agencja Zielona Góra

Pozycjonowanie

Dzięki naszym usługom pozycjonowania Twoja strona zdobędzie widoczność. Wprowadzimy wymagane zmiany, co przyciągnie więcej Klientów i zwiększy ruch na Twojej stronie.

agencja interaktywna Zielona Góra

Funkcjonalna strona www i sklep internetowy

Wykonamy dla Ciebie unikalny, przyciągający uwagę design, który wyróżni Twoją firmę i zwróci uwagę Klientów. Nasze rozwiązania łączą estetykę z funkcjonalnością, zapewniając świetne wrażenia użytkownikom i zwiększając konwersje.

interaktywna agencja Zielona Góra

Kampania Google Ads

Zajmiemy się profesjonalną obsługą Twoich reklam Google Ads, gwarantując precyzyjne targetowanie i optymalizację kampanii. Dzięki naszej pracy poprawisz widoczność swojej firmy w sieci i przyciągniesz nowych Klientów w mgnieniu oka.

kampania sem

Kampanie SEM

Dzięki naszym usługom Twoje kampanie będą skuteczniejsze, a Ty osiągniesz lepsze rezultaty i zwiększysz konwersje. Dopilnujemy wszystkiego – od stworzenia strategii, przez optymalizację reklam, aż po raportowanie wykonanych działań.

agencja interaktywna Zielona Góra

Materiały reklamowe

Spójny wizerunek firmy to klucz do sukcesu. Stworzymy dla Ciebie profesjonalne grafiki, które wyróżnią Twoją firmę i przyciągną uwagę innych osób.

agencja Zielona Góra

Social Media

Postaw na naszą profesjonalną obsługę i przekonaj się, jak rośnie rozpoznawalność Twojej marki. Prowadząc profile Twojej firmy w social mediach, pomożemy Ci zbudować zaangażowaną społeczność i zwiększyć przychody.

agencja reklamowa Zielona Góra

M16 — zespół do zadań specjalnych

Nasza agencja kreatywna to zgrana grupa specjalistów, którzy chłoną wszystkie branżowe nowości i rozwiązania zarówno związane z pozycjonowaniem, jak i trendami w mediach społecznościowych czy reklamie wizualnej.

Prowadzimy kompleksowe usługi, dlatego możemy przejąć cały nadzór nad Twoją stroną internetową, a nawet poprowadzić Twoje media społecznościowe czy zaplanować reklamy w Zielonej Górze.

Nasza agencja interaktywna jest na Śląsku, ale od wielu lat współpracujemy z firmami z całej Polski, jak i Europy. Twoja firma mieści się w Zielonej Górze? To żaden problem — wszystkie szczegóły możemy ustalić mailowo bądź telefonicznie. Zespół specjalistów jest do Twojej dyspozycji.

Kompleksowa obsługa marketingowa

Jesteśmy profesjonalną agencją marketingową, która oferuje kompleksowe usługi z zakresu e-marketingu. Zaplanujemy kampanie reklamowe dostosowane do rynku oraz wymagań Klienta. Rozpoczniemy od sprawdzenia wykonywanych działań firmy konkurencyjnej, aby wiedzieć, ile musimy nadgonić, aby ich przegonić. To pozwoli nam dobrze zaplanować przewidywany budżet na promocję Twojego biznesu. Po podpisaniu umowy co miesiąc tworzymy podsumowanie z prowadzonej kampanii SEM, czyli najbardziej kompleksowej obsługi w M16. Zaufaj nam, a Twoje słupki sprzedaży poszybują do góry!
Oprócz marketingu, Zajmujemy się projektowaniem platform internetowych – stworzymy spójną wizualnie {domenę}, która przyciągnie uwagę użytkowników. Możemy zaproponować Ci też prowadzenie profili firmowych w SM, a na dodatek zadbamy o reklamę outdoorową Twojej firmy. Zaprojektujemy i wydrukujemy wszystkie potrzebne materiały reklamowe od wizytówek po katalogi, notatniki i banery. Odezwij się do nas, a Twoja firma w mgnieniu oka stanie się zauważalna.

Profesjonalne strony internetowe

Odpowiednio stworzona strona www to wizytówka każdej firmy, dlatego budowanie stron internetowych warto zlecić specjalistom. Stworzymy dla Ciebie spójną kolorystycznie stronę, a do tego funkcjonalną i intuicyjną dla użytkowników. Przedstawimy Ci świetne technologie, które polubią Twoi potencjalni Klienci.

Doskonale wiemy, że mamy tylko parę chwil na zwrócenie uwagi naszego Klienta. Warto więc skorzystać z pomocy copywritera, który zadba o skuteczną treść na stronie (content marketing).

Jesteśmy certyfikowanymi Partnerami Google

Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdaniu kilkudziesięciu egzaminów certyfikujących, nasza agencja reklamowa ma status oficjalnego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i kompetencji w prowadzeniu reklamy Google Ads dla firm. Poznaj szczegóły.

agencja reklamowa Zielona Góra

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Zielonej Góry i okolic

Jasne, że tak! Jako agencja kreatywna zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych sklepów internetowych dopasowanych do urządzeń mobilnych i z możliwością szybkiej edycji tekstu. Nowoczesne platformy internetowe i sklepy internetowe muszą być dobrze zoptymalizowane oraz spełniać wymogi Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na początku w wyszukiwarce Google, więc też nasza agencja kreatywna Zielona Góra dba o każdy detal przy działaniach z naszymi Klientami.
Wykonywanie stron www to tylko część tego, czym zajmujemy się na co dzień. Jesteś zainteresowany tym, co jeszcze możemy Ci zaproponować? Zapytaj o szczegóły!

Jesteśmy agencją interaktywną, która oferuje kompleksową obsługę. Na początku współpracy tworzymy dedykowany zespół, który będzie czuwał nad wykonywaniem punktów zgodnie z harmonogramem.

Jeżeli prowadzisz biznes, to Twoje przedsiębiorstwo musi się wyróżniać, dlatego spójna strona www to strzał w dziesiątkę, bo pomoże Ci dotrzeć do większej ilości potencjalnych Klientów. Kreowaniu pozytywnego wizerunku służą różne działania — można pomyśleć też o stworzeniu swojego brand hero, który ułatwi Ci nawiązywanie prawdziwych więzi z Klientami.
Jako agencja kreatywna służymy pomocą i z chęcią przedstawimy Ci wszystko krok po kroku.

Agencja interaktywna do Twojej dyspozycji

Stworzyć „agencję interaktywną” jest łatwo — wystarczy zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania, jednak taka forma nigdy nie okaże się tak skuteczna, jak zespół, który przebywa ze sobą 7 godzin każdego dnia. Jeżeli zależy Ci na stałym kontakcie oraz gwarancji, że Twój freelancer nagle nie zmieni zawodu, nie zachoruje lub zwyczajnie nie zniknie, pozostawiając Cię samego z kłopotami, to odezwij się do nas.

Skontaktuj się z nami