Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja interaktywna Skarżysko-Kamienna

Oferujemy działania SEO. Możemy wykonać zarówno prace programistyczne, optymalizacja serwisów internetowych, prowadzenie reklam Google Ads, jak i copywriting, prowadzenie Social Media, wydruki i wiele, wiele więcej.

Za co Klienci z Skarżyska-Kamiennej najbardziej nas chwalą? Za kompleksowość, stały kontakt i efektywność.

agencja interaktywna Skarżysko-Kamienna

Agencja interaktywna
Skarżysko-Kamienna

Co możemy zrobić?

Możemy pozycjonować stronę, stworzyć kampanię Google Ads, prowadzić Facebooka i kampanie Facebook Ads, prowadzić kanały Social Media, zrobić zdjęcia, materiały video, przygotować druki. A to, czego nie jesteśmy w stanie zrobić, wiemy komu zlecić, żeby było dobrze!

Ile to będzie kosztować?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie są ich działania. Dostosujemy naszą pracę do branży, z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei reklama dla producenta okien, który działa w obszarze 3 województw to koszt nawet 14 000 zł netto.

W jakim czasie będziemy mieć efekty działań?

Wszystko zależy od branży, budżetu i konkurencji. Trzeba wziąć pod uwagę, że decydując się na kampanię Google Ads czy Facebook Ads ruch na stronie można odnotować zaraz po starcie kampanii. Pozycjonowanie Skarżysko-Kamienna wymaga więcej czasu, ale standardowo możemy wyjść na frazy 2-3 razy szybciej od konkurencji.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie stron i sklepów

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Skarżysku-Kamiennej – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja interaktywna do zadań specjalnych

Własny dział reklamowy w cenie jednego pracownika na etacie? To całkiem możliwe! Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia, bo wiemy, jak ważne jest dostosowanie działań SEO/SEM pod wybraną grupę odbiorców. Zapewnimy Ci szybsze dotarcie do potencjalnych Klientów z Skarżyska-Kamiennej poprzez rozwój Twoich usług w internecie. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

agencja interaktywna Skarżysko-Kamienna

Kompleksowość

agencja interaktywna z Skarżyska-Kamiennej

Fachowa pomoc

interaktywna agencja Skarżysko-Kamienna

indywidualnA ofertA

Niezawodne strategie w naszej agencji interaktywnej

agencja Skarżysko-Kamienna

Pozycjonowanie

Dzięki naszym usługom pozycjonowania Twoja strona znajdzie się na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google. Wprowadzimy wymagane zmiany, co przyciągnie więcej Klientów i zwiększy zainteresowanie Twoją usługą.

agencja interaktywna Skarżysko-Kamienna

Funkcjonalna strona www i sklep www

Zaprojektujemy dla Ciebie oryginalny, przyciągający uwagę wygląd, który wyróżni Twoją firmę i zwróci uwagę Klientów. Nasze rozwiązania łączą estetykę z funkcjonalnością, zapewniając doskonałe wrażenia użytkownikom i zwiększając sprzedaż.

interaktywna agencja Skarżysko-Kamienna

Reklama w Google Ads

Zajmiemy się profesjonalną obsługą Twoich reklam Google Ads, zapewniając precyzyjne targetowanie i optymalizację kampanii. Dzięki naszym usługom poprawisz widoczność swojej marki w sieci i przyciągniesz nowych Klientów w mgnieniu oka.

kampania sem

Kampanie SEM

Dzięki naszym usługom Twoje kampanie będą skuteczniejsze, a Ty osiągniesz lepsze efekty i zwiększysz sprzedaż. Dopilnujemy wszystkiego – od analizy i strategii, przez odpowiednie ustawienie reklam, aż po raportowanie wykonanych działań.

agencja interaktywna Skarżysko-Kamienna

Wydruki

Spójny wizerunek firmy to klucz do sukcesu. Zajmiemy się tworzeniem profesjonalnych materiałów reklamowych, które wyróżnią Cię spośród konkurencji i przyciągną uwagę innych osób.

agencja Skarżysko-Kamienna

Social Media

Postaw na naszą profesjonalną obsługę i przekonaj się, jak rośnie rozpoznawalność Twojej marki. Prowadząc profile Twojej firmy w social mediach, pomożemy Ci stworzyć zaangażowaną społeczność i zwiększyć zyski.

agencja reklamowa Skarżysko-Kamienna

M16 — zespół gwarantujący sukces

Nasza agencja kreatywna to zgrana grupa specjalistów, którzy od razu przyswajają wszystkie branżowe nowości i rozwiązania zarówno te dotyczące pozycjonowania, jak i trendami w mediach społecznościowych czy budowaniu wizerunku.

Zajmujemy się kompleksową obsługą działań marketingowych, więc możemy przejąć cały nadzór nad Twoją stroną internetową, a nawet poprowadzić Twoje media społecznościowe czy zaplanować reklamy w Skarżysku-Kamiennej.

Siedziba naszej agencji jest na Śląsku, ale od wielu lat współpracujemy z firmami z całej Polski, jak i Europy. Twoja firma mieści się w Skarżysku-Kamiennej? To żaden kłopot — wszystkie szczegóły możemy omówić przez wiadomości mailowe bądź telefonicznie. Zespół specjalistów jest do Twojej dyspozycji.

Kompleksowa obsługa marketingowa

Jesteśmy profesjonalną agencją marketingową, która świadczy kompleksowe usługi z zakresu e-marketingu. Zaplanujemy kampanie reklamowe dostosowane do rynku i specyfiki Klienta. Na początek sprawdzimy Twoją największą konkurencję, aby wiedzieć, ile musimy nadgonić, aby ich przegonić. To pozwoli nam dobrze zaplanować miesięczny budżet na działania wizerunkowe i SEO Twojego biznesu. W ramach współpracy na początku każdego miesiąca przesyłamy raporty z prowadzonej kampanii SEM, czyli najbardziej kompleksowej obsługi u nas. Zaufaj nam, a Twoje słupki sprzedaży szybko polecą do góry!
Oprócz marketingu, Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych – zaprojektujemy spójną wizualnie {domenę}, która zainteresuje potencjalnych Klientów. Możemy zaoferować Ci też obsługę stron firmowych w mediach społecznościowych, a na dodatek zadbamy o reklamę outdoorową Twojej firmy. Wykonamy wszystkie ważne materiały reklamowe od wizytówek po broszury, notatniki i druki wielkoformatowe. Nawiąż z nami współpracę, a Twoja firma w mgnieniu oka stanie się zauważalna.

Responsywne strony internetowe

Odpowiednio stworzona strona www to wizytówka każdej firmy, więc wykonanie stron www warto powierzyć specjalistom. Stworzymy dla Ciebie spójną wizualnie platformę, a do tego funkcjonalną i prostą w obsłudze. Przedstawimy Ci świetne technologie, którymi zachwycą się Twoi potencjalni Klienci.

Pamiętajmy, że mamy tylko parę chwil na przyciągnięcie uwagi użytkownika. Warto więc skorzystać z pomocy copywritera, który zadba o skuteczną treść na stronie (SEO copywriting).

Mamy status Partnera Google

Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdaniu kilkudziesięciu egzaminów certyfikujących, nasza agencja kreatywna ma status oficjalnego Partnera Google. To potwierdzenie zdobytego doświadczenia i wiedzy w prowadzeniu reklamy Google Ads dla firm. Dowiedz się więcej.

agencja reklamowa Skarżysko-Kamienna

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Skarżyska-Kamiennej i okolic

Jasne, że tak! Jako agencja interaktywna świadczymy usługi tworzenia nowoczesnych sklepów internetowych dostosowanych do urządzeń mobilnych i z możliwością szybkiej edycji tekstu. Profesjonalne platformy internetowe i sklepy internetowe muszą być dobrze wykonane oraz spełniać wymogi Google. Tylko tą metodą możesz znaleźć się na początku wyników wyszukiwania, stąd też nasza agencja kreatywna Skarżysko-Kamienna dba o każdy szczegół przy planowaniu strategii z naszymi Klientami.
Tworzenie stron internetowych to tylko mały element tego, czym zajmujemy się na co dzień. Jesteś zainteresowany tym, co jeszcze możemy Ci zaproponować? Zapytaj o szczegóły!

Jesteśmy agencją interaktywną, która oferuje kompleksową obsługę. Na początku współpracy tworzymy dedykowany team, który będzie zajmował się wykonywaniem celów zgodnie z harmonogramem.

Jeżeli masz własny biznes, to Twoje przedsiębiorstwo musi się wyróżniać, dlatego spójna strona internetowa to strzał w dziesiątkę, bo pomoże Ci pokazać się szerszej grupie odbiorców. Budowaniu pozytywnego wizerunku służą różne działania — można pomyśleć też o stworzeniu swojego brand hero, który pozwoli na Ci nawiązywanie prawdziwych więzi z Klientami.
Jako agencja kreatywna służymy doradztwem i z chęcią wytłumaczymy Ci wszystko krok po kroku.

Agencja interaktywna do Twojej dyspozycji

Stworzyć „agencję kreatywną” jest łatwo — wystarczy znaleźć kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania, jednak taka forma nigdy nie będzie tak skuteczna, jak zespół, który codziennie ma ze sobą kontakt. Jeżeli zależy Ci na dobrym kontakcie oraz gwarancji, że Twój freelancer nagle nie zmieni swojego fachu, nie zachoruje lub zwyczajnie nie zniknie, pozostawiając Cię samego z problemami, to skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami