Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja interaktywna Rawicz

Oferujemy działania SEO. Do zakresu naszych działań można zaliczyć zarówno prace związane z kodowaniem, optymalizacja stron, prowadzenie reklam Google Ads, jak i tworzenie tekstów pod SEO, prowadzenie kont w mediach społecznościowych, wydruki i wiele, wiele więcej.

Co najbardziej doceniają Klienci z Rawicza przy współpracy z nami? Głównie kompleksowość usług, ekspresowy kontakt i skuteczność realizowanych działań.

agencja interaktywna Rawicz

Agencja interaktywna
Rawicz

Na co możesz liczyć?

Jesteśmy w stanie zająć się pozycjonowaniem, stworzyć kampanię Google Ads, obsługiwać Facebooka i kampanie Facebook Ads, prowadzić kanały Social Media, zrobić zdjęcia, nakręcić filmiki, przygotować druki. A to, czego nie jesteśmy w stanie zrobić, wiemy komu zlecić, abyś był w 100% zadowolony!

Jakie są koszty?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie są ich działania. Dostosujemy naszą pracę do branży, z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei reklama dla producenta okien, który działa w obszarze 3 województw to koszt nawet 14 000 zł netto.

Kiedy można spodziewać się efektów?

Jest to zależne od branży, konkurencji i budżetu. Warto wiedzieć, że przy kampanii Google Ads lub Facebook Ads ruch na stronie można odnotować zaraz po starcie kampanii. Pozycjonowanie Rawicz jest bardziej skomplikowaną kwestią, jednak standardowo jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy szybciej niż konkurencja.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie stron i sklepów

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Rawiczu – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja interaktywna do zadań specjalnych

Własny dział reklamy w cenie jednego pracownika na etacie? Tak to właśnie działa! Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia, bo wiemy, jak istotne jest dostosowanie działań marketingowych pod konkretną grupę odbiorców. Zapewnimy Ci szybsze dotarcie do nowych Klientów z Rawicza poprzez rozwój Twojego biznesu w przestrzeni wirtualnej. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

agencja interaktywna Rawicz

Kompleksowa obsługa

agencja interaktywna z Rawicza

Fachowa pomoc

interaktywna agencja Rawicz

indywidualnA wycenA

Najpopularniejsze działania w naszej agencji interaktywnej

agencja Rawicz

Pozycjonowanie

Dzięki naszym usługom pozycjonowania Twoja strona zdobędzie widoczność. Wprowadzimy wymagane poprawki, co przyciągnie więcej Klientów i zwiększy zainteresowanie Twoją usługą.

agencja interaktywna Rawicz

Funkcjonalna strona internetowa i sklep internetowy

Wykonamy dla Ciebie wyjątkowy, przyciągający uwagę wygląd, który wyróżni Twoją firmę i zwróci uwagę Klientów. Nasze rozwiązania łączą estetykę z funkcjonalnością, gwarantując doskonałe wrażenia użytkownikom i zwiększając konwersje.

interaktywna agencja Rawicz

Reklama w Google Ads

Zajmiemy się profesjonalną obsługą Twoich reklam Google Ads, gwarantując precyzyjne targetowanie i optymalizację kampanii. Dzięki naszym usługom zwiększysz widoczność swojej marki w sieci i przyciągniesz nowych Klientów jeszcze szybciej.

kampania sem

Kampanie SEM

Dzięki naszym usługom Twoje kampanie będą docierać do odpowiedniej grupy docelowej, a Ty osiągniesz lepsze rezultaty i zwiększysz sprzedaż. Dopilnujemy wszystkiego – od stworzenia strategii, przez odpowiednie ustawienie reklam, aż po raportowanie wykonanych działań.

agencja interaktywna Rawicz

Materiały reklamowe

Spójna identyfikacja wizualna firmy to podstawa. Zaprojektujemy dla Ciebie profesjonalne grafiki, które wyróżnią Twoją firmę i przyciągną uwagę Klientów.

agencja Rawicz

Social Media

Postaw na naszą profesjonalną obsługę i zobacz, jak Twoja firma rośnie w sieci. Prowadząc profile Twojej firmy w mediach społecznościowych, pomożemy Ci stworzyć zaangażowaną społeczność i zwiększyć zyski.

agencja reklamowa Rawicz

M16 — zespół gwarantujący sukces

Nasza agencja interaktywna to zgrana grupa doświadczonych pracowników, którzy chłoną wszystkie nowinki i rozwiązania marketingowe zarówno te dotyczące pozycjonowania, jak i trendami w social mediach czy budowaniu wizerunku.

Zajmujemy się kompleksową obsługą kampanii SEM, stąd możemy przejąć cały nadzór nad Twoją platformą internetową, a nawet poprowadzić Twoje media społecznościowe czy zaplanować reklamy w Rawiczu.

Siedziba naszej agencji znajduje się na Śląsku, ale od długich lat realizujemy kampanie na terenie całej Polski, jak i Europy. Twoja firma mieści się w Rawiczu? To żaden problem — wszystkie szczegóły możemy ustalić mailowo bądź telefonicznie. Służymy pomocą, aby rozwinąć Twój biznes w internecie.

Kompleksowa obsługa reklamowa

Jesteśmy profesjonalną agencją kreatywną, która świadczy kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego. Zaplanujemy kampanie reklamowe dopasowane do rynku oraz oczekiwań Klienta. Zaczniemy od sprawdzenia wykonywanych działań firmy konkurencyjnej, aby wiedzieć, ile musimy zrobić, aby znaleźć się w wynikach wyszukiwania Google przed nimi. To pozwoli nam dobrze zagospodarować miesięczny budżet na promocję Twojego przedsiębiorstwa. Po podpisaniu umowy na początku każdego miesiąca wysyłamy podsumowanie z prowadzonej kampanii SEM, czyli najbardziej kompleksowej usługi u nas. Wybierz naszą agencję, a Twoje słupki sprzedaży poszybują do góry!
Oprócz marketingu, Projektujemy portale www – stworzymy spójną kolorystycznie {domenę}, która zainteresuje potencjalnych Klientów. Możemy zaoferować Ci też prowadzenie stron firmowych w SM, a dodatkowo zadbamy o reklamę zewnętrzną Twojej firmy. Wykonamy wszystkie niezbędne materiały reklamowe od wizytówek po ulotki, notatniki oraz druki wielkoformatowe. Odezwij się do nas, a Twoja firma w mgnieniu oka stanie się rozpoznawalna.

Profesjonalne strony internetowe

Dobrze wykonana strona www to wizytówka każdej firmy, dlatego budowanie stron www warto powierzyć specjalistom. Stworzymy dla Ciebie spójną kolorystycznie platformę, a na dodatek innowacyjną i prostą w obsłudze. Zaproponujemy Ci najlepsze narzędzia, którymi zachwycą się Twoi potencjalni Klienci.

Pamiętajmy, że mamy tylko parę chwil na przyciągnięcie uwagi naszego Klienta. Warto więc skorzystać z pomocy autora tekstów SEO, który zadba o atrakcyjną treść na stronie (SEO copywriting).

Mamy status Partnera Google

Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdaniu kilkudziesięciu egzaminów certyfikujących, nasza agencja reklamowa ma status oficjalnego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i wiedzy w prowadzeniu reklamy w Google dla firm. Dowiedz się więcej.

agencja reklamowa Rawicz

Pytania i odpowiedzi

Jasne, że tak! Jako agencja interaktywna zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych sklepów online dopasowanych do urządzeń mobilnych i z możliwością szybkiej edycji tekstu. Profesjonalne platformy internetowe i sklepy internetowe muszą być dobrze zbudowane oraz spełniać wytyczne Google. Tylko tak możesz znaleźć się na początku w wyszukiwarce Google, więc też nasza agencja interaktywna Rawicz dba o każdy detal przy działaniach z naszymi Klientami.
Wykonywanie stron www to tylko mały element tego, co możemy dla Ciebie zrobić. Jesteś zainteresowany tym, co jeszcze możemy Ci zaproponować? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy agencją interaktywną, która oferuje kompleksową obsługę. Na początku współpracy tworzymy dedykowany team, który będzie czuwał nad wykonywaniem planów zgodnie z harmonogramem.

Jeżeli masz własny biznes, to Twoja firma musi się wyróżniać, dlatego spójna strona internetowa to strzał w dziesiątkę, bo pomoże Ci pokazać się szerszej grupie odbiorców. Kreowaniu pozytywnego wizerunku służą różne działania — warto pomyśleć o stworzeniu swojego brand hero, który ułatwi Ci nawiązywanie prawdziwych więzi z Klientami.
Jako agencja interaktywna służymy doradztwem i z chęcią przedstawimy Ci wszystko krok po kroku.

Agencja interaktywna do Twojej dyspozycji

Stworzyć „agencję interaktywną” jest łatwo — trzeba tylko zebrać kilka osób do pracy home office i przekazywać zadania, jednak taka formacja nigdy nie okaże się tak skuteczna, jak zespół, który przebywa ze sobą 7 godzin każdego dnia. Jeśli zależy Ci na stałym kontakcie i gwarancji, że Twój freelancer nagle nie zmieni swojego fachu, nie zachoruje czy zwyczajnie nie zniknie, pozostawiając Cię samego z kłopotami, to odezwij się do nas.

Skontaktuj się z nami