Reklama Wisła

 
Reklama jest dźwignią handlu, nasi Klienci zajmują się handlem, a my ich reklamą. Chcesz zareklamować swoją firmę w Wiśle, ale nie wiesz jak to zrobić skutecznie?
Nie przejmuj się, my będziemy wiedzieć!
10-cio letnie doświadczenie w reklamie i 9-cio osobowy zespół to idealne lekarstwo na Twoje problemy. Realizujemy kampanie reklamowe dowolnej wielkości od małych regionalnych ukierunkowanych tylko na Wisła i okolice, aż po duże kampanie ogólnopolskie.

Dostarczamy pojedyncze produkty jak materiały reklamowe (banery, ulotki, wizytówki, plakaty itd), ale również kompleksowo wspieramy naszych Klientów przygotowując im pełną identyfikację wizualną, projektując strony i sklepy internetowe, prowadząc pozycjonowanie oraz kampanie Google Ads i Social Media.

Reklama od A do Z, to filar naszej agencji.
Chcesz również ze swoją reklamą pojawić się w Internecie? To świetnie, w końcu reklama online jest tą najbardziej mierzalną z bardzo dokładnym określeniem grupy docelowej.

Sprawdź naszą pełną ofertę lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Napisz do nas!


   
  W Wiśle, jak i w każdym innym mieście jest lub pojawi się konkurencja, dlatego trzeba myśleć szybciej i wdrażać pomysły zanim konkurenci wpadną na pomysł, by zainwestować w marketing .

  Nasi klienci,
  zlecając nam reklamę, zwykle wybierają z:

  • Pozycjonowania ,
  • Budowy nowej strony WWW lub sklepu internetowego,
  • Reklamy Google Ads,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów reklamowych, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Druk wielkoformatowy,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów

  Ile kosztuje reklama w Wiśle?
   
  Na pytanie ogromnie trudno udzielić odpowiedzi, ponieważ to pytanie z serii "ile kosztuje dom?", na które niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy i gdzie planujemy się reklamować, wszystko dostosowujemy do potrzeb klienta.

  Dla przykładu reklama dla dentysty w Wiśle, który działa tylko w okolicy Wisły ,a zasięg to tylko Wisła i okolice - cena promocji rozpocznie się od 790 złotych / miesięcznie. Dla naszego przykładowego stomatologa z Wisły, możemy zaproponować pozycjonowanie strony lokalne, projekt i wydruk materiałów marketingowych, kampanię w Google Ads na rejon Wisła i okolice oraz w razie potrzeby publikację artykułu sponsorowanego na lokalnym portalu wraz z przygotowaniem profesjonalnego tekstu.

  Duże przedsiębiorstwo np. z branży medycznej, którego biuro jest w Wiśle ma zupełnie inną grupę odbiorców (działa globalnie, więc grupa docelowa to cała Polska, a Europa lub świat), dlatego kwota na globalną poprawę zamówień będzie dużo większy - reklama globalna zaczyna się koszt minimalny 4 7450 zł / miesięcznie.

  Usługi reklamowe mogą wyglądać różnie jak widać. Jesteśmy kreatywni, mamy bardzo bogatą ofertę i atrakcyjne ceny na fachową pomoc dla naszych partnerów biznesowych. Oczywiście propozycje cenowe to tylko przykład, który powinien zobrazować jaka jest rozbieżność w kwotach i obszarach działań reklamowych. Często szukamy w wyszukiwarce Google "agencje reklamowe Wisła", nic dziwnego- każdy wie, że reklama jest dźwignią handlu.
  Jako agencja reklamy wykonujemy wszystko w zakresie realizacji działań reklamowych, spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów, zapewniamy kompleksową obsługę Twojej firmy pod kątem reklamy.
  Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję harmonogramu reklamowego z kilkoma wersjami budżetu.
  Miasto nas nie ogranicza
  Nie jesteśmy z Wisły, ale obecnie to nie jest żadne utrudnienie, wręcz przeciwnie! Nasza agencja reklamowa ma nie tylko szeroki zakres usług reklamowych, ale też i szeroki zasięg działania. Nasze biuro mieści się w Czechowicach-Dziedzicach, ale współpracujemy z klientami z całego kraju, Europy i świata. Na szczęście skończyły się czasy, gdy reklamą zajmowały się firmy{ reklamowe|| marketingowe} tylko z sąsiedztwa, a źródłem zdobycia nowych klientów była poczta pantoflowa oraz reklamy w gazeach. Obecnie każdy ma telefon, email, Facebooka, zatem kontakt nawet z najdalszymi klientami to na szczęście żaden problem. Sprawdź naszą ofertę!
   
  Szybki kontakt
  Wiemy jak istotny jest stały kontakt z kontrahentami, dlatego dbamy o to, by najszybciej jak się da odpowiedzieć na wszystkie pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać tygodnia czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy biura staramy się udzielićodpowiedzi nawet w ciągu kilkunastu minut. Dzięki temu nasi klienci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)
  Brylujemy!
   
  Jako agencja reklamowa- mamy 10 letnie doświadczenie w branży marketingowe, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz 9-cio osobowy zespół stale dopracowuje techniki marketingowe testując nowe pomysły - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych kontrahentów, by usprawnić ich strony internetowe w zakresie reklamy. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji. Strony internetowe znamy od A do Z, ale jeżeli potrzebujesz pomocy z zakresie innej reklamy to także proponujemy kompleksową obsługę.
  Nie mamy handlowców
  Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Wykonane przez nas strony internetowe są naszą najlepszą wizytówką. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona WWW (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni klienci. Nasi klienci cenią sobie to podejście, ponieważ podczas spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

  Potrzebujesz działań reklamowych?

  Napisz do nas lub zadzwoń do naszego biura: 514-10-16-16

  Przeglądasz naszą stronę za pośrednictwem telefonu, kliknij w symbol słuchawki poniżej i nawiąż z nami szybki kontakt.

  Interesują Cię jednak szybkie efekty?
  Sprawdź naszą ofertę na prowadzenie kampanii Adwords
  Jednak najskuteczniejszym sposobem, będzie zainwestowanie w Kampanie SEM.
  Co to jest kampania Sem? Sprawdź i dowiedz się więcej o Kampania SEM

  Najczęściej zadawane pytania przez
  Klientów z Wisły i okolic

   

  Czy strona www jest niezbędna?

  Nasza agencja reklamowa zachęca do stworzenia własnej strony internetowej. Dobrze wykonana strona internetowa (zwłaszcza strona główna) to podstawa do reklamy firmy w Internecie. Katowice to świetne miejsce do reklamy swoich usług lub produktów. Przykładowe realizacje Twojej usługi zbudują zaufanie potencjalnego Klienta, a Ty możesz pokazać się z najlepszej perspektywy. Każdy lubi, gdy wchodząc na strony internetowe “coś się dzieje’ - jako agencja reklamowa zadbamy o niezapomniane wrażenia Klientów :)

   

  W czym pomaga identyfikacja wizualna?

  Aby siedziba wyróżniła się wśród uliczek Katowic, ciekawym rozwiązaniem jest reklama zewnętrzna, która zbuduje świadomość Twojej marki. Dodatkowo w promocji naszego lokalu pomogą wizytówki, ulotki, świecące litery 3d (lub litery przestrzenne). Mimo to, również wewnątrz salonu musisz zadbać o właściwy dobór dekoracji np. litery przestrzenne. Co więcej, już nie musisz martwić się poszukiwaniem drukarni, zajmujemy się w całości projektem i wydrukiem. Nasi Klienci najczęściej wybierają druk cyfrowy i bardzo popularny druk wielkoformatowy. Oprócz takich produktów mamy w ofercie również wizytówki, ulotki, gadżety reklamowe, na terenie Wisły.


   

  Czy w ramach kampanii reklamowej otrzymam indywidualne wsparcie?

  Każdy nasz klient objęty kompleksową obsługą otrzymuje coś więcej niż tylko indywidualne wsparcie. Dla każdej kampanii tworzymy zespół, który będzie zajmował się realizacją planów z harmonogramu oraz doradzał dalsze działania.


   

  Strona internetowa czy firmowy fanpage?

  Obecnie strona internetowa to obowiązek każdego przedsiębiorcy. Wiele osób uważa, że firmowy fanpage w 100% wystarczy. Nie zapominajmy jednak, że wykluczamy wtedy osoby, które mogłyby być naszymi Klientami, ale nie używają kanałów Social Media. Szukając produktu lub usług w wyszukiwarce Google nie znajdą Twojej firmy, jeżeli nie posiadasz strony internetowej. Natomiast Social Media świetnie nadają się do tworzenia “public relations”- budowania relacji i lepszego poznawania Klientów. Jako agencja reklamy podpowiadamy - najlepiej sprawdzi się posiadanie dwóch serwisów.

   

  9-cio osobowy zespół do Twojej dyspozycji

  Nasza agencja reklamowa wciąż się rozwija! Przez ostatnie 4 lata ciężko pracowaliśmy, by stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych klientów - u nas pracują sami profesjonaliści od usług reklamowych. Otworzyć "agencję interaktywną" jest łatwo, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania również, ale taka formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie, przygotowując ofertę na to czego potrzebujesz. Jeśli szukasz najtańszych usług, skorzystaj z pomocy freelancera lub "agencji interaktywnych" z siedzibą w bloku. Jeśli natomiast zależy Ci na dobrym kontakcie, gwarancji, że nagle freelancer nie zmieni zawodu, zachoruje, zniknie, ucieknie na Syberię pozostawiając Cię z problemami, to skontaktuj się z nami i zaskocz swoich klientów na terenie Wisły jedną z najlepszych kampanii reklamowych!
  JESTEŚMY CERTYFIKOWANYMI PARTNERAMI GOOGLE.

  Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdobyciu
  aż 28 certyfikatów nasza agencja reklamowa posiada status oficjalnego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i kompetencji w prowadzeniu reklamy Google Ads dla firm.

  UCZESTNICZYLIŚMY W :
   

  Zaufali
  nam

  • domus logo3
  • logo cafe co
  • logo kids
  • ministerstwo logo
  • gryga logo
  • power meal logo
  • master logo
  • logo bb
  • logo emv