⇒ Reklama Lędziny ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Lędzinach i okolicy

Jesteśmy agencją marketingową i na kampaniach reklamowych znamy się doskonale.

 

W naszej ofercie posiadamy bardzo szeroki wachlarz usług marketingowych.
Aby dobrać dla Ciebie najlepsze działania reklamowe potrzebujemy poznać Twój biznes i jego konkurentów. Jeśli masz już w głowie wszystko co od nas potrzebujesz, to super, ale i tak będziemy musieli sprawdzić zasadność tego wyboru. Wszystko to zrobimy, by założony budżet został idealnie zagospodarowany.

W Lędzinach, jak i w każdym innym mieście jest lub pojawi się konkurencja, więc musisz myśleć dużo szybciej i wdrażać pomysły zanim konkurenci wpadną na pomysł, żeby zacząć się reklamować. ;)

reklama Lędziny

Nasi klienci, wybierając reklamę, zwykle wybierają z:

  • Pozycjonowania strony w Google,
  • Budowy nowej strony lub sklepu internetowego,
  • Reklamy Google Ads,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów reklamowych, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Lędzinach

(cennik reklamy Lędziny)

Na te pytanie ogromnie ciężko odpowiedzieć, przede wszystkim dlatego, że te pytanie z serii "ile kosztuje odkurzacz?", gdzie nie ma jednej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy i gdzie chcemy się promować.

Przykładowo reklama dla dentysty w Lędzinach, który działa tylko w okolicy Lędzin ,a zasięg to jedynie Lędziny oraz okolice - koszt marketingu wyniesie od 960 zł / miesięcznie. Dla naszego przykładowego stomatologa z Lędzin, możemy zaproponować pozycjonowanie lokalne, projekt i wydruk materiałów promocyjnych, kampanię w Google Ads na rejon Lędziny i okolice oraz w razie potrzeby artykuł sponsorowany na lokalnym portalu wraz z przygotowaniem tekstu.

Duża firma np. z branży produkcyjnego, którego siedziba znajduje się w Lędzinach ma odmienną odmienną grupę klientów (działa globalnie, więc grupa docelowa to cała Polska, a Europa lub świat), dlatego kwota na globalną poprawę zasięgu będzie o wiele większy - reklama globalna to koszt minimum 6 990 zł / miesięcznie.

Propozycje cenowe to jedynie przykład, który ma pokazać jaka jest rozbieżność w kwotach i obszarach kampanii marketingowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję harmonogramu reklamowego z paroma opcjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Lędzin.

Miasto nas nie ogranicza

Nie jesteśmy z Lędzin, ale w dzisiejszych czasach to nie jest żadne ograniczenie, nawet przeciwnie! Biuro mamy w Czechowicach, ale obsługujemy klientów z całego kraju, Europy i świata. Całe szczęście skończyły się czasy, gdy promowaniem zajmowały się agencje jedynie w najbliższej okolicy, a źródłem nowych kontrahentów była poczta pantoflowa oraz reklamy w gazeach. Teraz każdy ma telefon, e-mail, Facebooka, zatem kontakt nawet z najdalszymi klientami to żaden problem.

Błyskawiczny kontakt

Rozumiemy jak ważny jest stały kontakt z kontrahentami, w związku z tym dbamy, by najszybciej jak się da odpowiadać na wszystkie pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać dwóch tygodni czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy biura udzielamy odpowiedzi nawet w ciągu kilkunastu minut. Dzięki temu nasi klienci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży reklamowej, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz siedmioosobowy zespół stale dopracowuje techniki marketingowe testując nowe rozwiązania - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych klientów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona WWW (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni kontrahenci. Nasi kontrahenci cenią sobie to podejście, gdyż zawsze podczas spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 03