⇒ Reklama Lędziny ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Lędzinach i okolicy

Jesteśmy agencją reklamy - na reklamie znamy się doskonale.

 

W ofercie posiadamy bardzo szeroki wachlarz usług marketingowych.
Żeby dobrać dla Ciebie najlepsze działania reklamowe potrzebujemy poznać Twój biznes i jego konkurentów. Jeśli masz już w głowie wszystko co od nas wymagasz, to świetnie, jednak i tak będziemy musieli sprawdzić zasadność tych wyborów. Wszystko to robimy, by założony budżet był odpowiednio zagospodarowany.

W Lędzinach, jak i w każdym innym mieście jest lub pojawi się konkurent, więc musisz myśleć dużo szybciej i realizować pomysły zanim konkurenci wpadną na pomysł, żeby rozpocząć działania reklamowe. ;)

reklama Lędziny

Nasi klienci, zlecając nam reklamę, najczęściej wybierają z:

  • Pozycjonowania strony w Google,
  • Budowy nowej strony lub sklepu,
  • Kampanii Google Ads (dawniej Google AdWords,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Lędzinach

(cennik reklamy Lędziny)

Na pytanie wyjątkowo ciężko udzielić odpowiedzi, bo te pytanie z serii "ile kosztuje meblościanka?", na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, co potrzebujemy i gdzie mamy zamiar się reklamować.

Dla przykładu reklama dla dentysty w Lędzinach, który działa lokalnie i jego zasięg to tylko Lędziny oraz okolice - koszt marketingu rozpocznie się od 45450 zł / miesięcznie. Dla przykładowego dentysty z Lędzin, możemy zaproponować pozycjonowanie lokalne, projekt i wydruk materiałów reklamowych, kampanię w Google Ads na rejon Lędziny i okolice oraz w razie potrzeby publikację artykułu sponsorowanego na lokalnym portalu wraz z przygotowaniem profesjonalnego tekstu.

Duże przedsiębiorstwo np. z branży produkcyjnego, którego firma jest w Lędzinach ma zupełnie inną grupę klientów (działa globalnie, więc grupa klientów to cała Polska, a Europa lub świat), dlatego budżet na globalną poprawę zamówień będzie dużo większy - reklama globalna zaczyna się koszt minimum 3 360 zł / miesięcznie.

Oczywiście propozycje cenowe to tylko przykład, który ma pomóczobrazować jaka jest rozbieżność w kwotach i zakresach kampanii marketingowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie dedykowaną propozycję harmonogramu marketingowego z paroma opcjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Lędzin.

Miasto nas nie ogranicza

Nie jesteśmy z Lędzin, ale w dzisiejszych czasach to nie jest utrudnienie, wręcz odwrotnie! Biuro mamy w Czechowicach-Dziedzicach, ale obsługujemy klientów z całego kraju, Europy i świata. Całe szczęście skończyły się czasy, kiedy reklamą zajmowały się agencje tylko w okolicy, a źródłem pozyskania nowych klientów była poczta pantoflowa i reklamy w gazeach. Teraz wszyscy mają telefon, e-mail, Facebooka, więc kontakt nawet z najdalszymi klientami to nie problem.

Szybki kontakt

Wiemy jak ważny jest stały kontakt z klientami, w związku z tym dbamy, by najszybciej jak to możliwe odpowiadać na pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać tygodnia czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy naszego biura staramy się udzielićodpowiedzi nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu nasi klienci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży reklamowej, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz 7-mio osobowy zespół stale dopracowuje techniki marketingowe testując nowe rozwiązania - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych kontrahentów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona internetowa (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni klienci. Nasi kontrahenci cenią sobie to podejście, ponieważ w czasie spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 03