⇒ Reklama Grudziądz ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Grudziądzu i okolicy

Jesteśmy agencją marketingową i na kampaniach reklamowych znamy się jak mało kto.

 

W naszej ofercie mamy ogromnie szeroki zakres działań marketingowych.
Aby dobrać dla Ciebie skuteczne działania reklamowe musimy poznać Twoją firmę i jego konkurencję. Jeśli masz już zaplanowane wszystko co chcesz zrobić, to świetnie, jednak i tak będziemy musieli sprawdzić zasadność tego wyboru. Zrobimy to wszystko, by podany budżet był maksymalnie dobrze zagospodarowany.

W Grudziądzu, jak i w każdym innym mieście jest lub pojawi się konkurent, dlatego trzeba myśleć wcześniej i wdrażać nowe pomysły zanim konkurenci wpadną w ogólne na myśl, by zacząć zainwestować w reklamę. ;)

reklama Grudziądz

Większość naszych klientów, zlecając nam reklamę, najczęściej korzystają z:

  • Pozycjonowania strony w Google,
  • Budowy nowej strony lub sklepu,
  • Kampanii Google Ads (dawniej Google AdWords,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów reklamowych, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Grudziądzu

(cennik reklamy Grudziądz)

Na te pytanie ogromnie ciężko udzielić odpowiedzi, bo te pytanie z serii "ile kosztuje odkurzacz?", gdzie niestety nie ma jednej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, co potrzebujemy i w jakich miejscach chcemy się reklamować.

Dla przykładu reklama dla dentysty w Grudziądzu, który działa tylko w okolicy Grudziądzu i jego zasięg to tylko Grudziądz oraz okolice - cena promocji zacznie się od 4530 zł / miesięcznie. Dla naszego przykładowego stomatologa z Grudziądzu, możemy zaproponować pozycjonowanie strony lokalne, projekt i wydruk materiałów promocyjnych, kampanię w Google Ads na rejon Grudziądz i okolice oraz w razie potrzeby artykuł sponsorowany na lokalnym portalu wraz z przygotowaniem tekstu.

Duże przedsiębiorstwo np. z branży meblarskiej, którego biuro mieści się w Grudziądzu ma odmienną inną grupę klientów (działa globalnie, więc jego grupa klientów to cała Polska, a Europa lub świat), w związku z czym kwota na globalną poprawę zamówień będzie dużo większy - promocja globalna zaczyna się minimum 3 3450 zł / miesięcznie.

Propozycje cenowe to tylko przykład, który powinien pokazać jaka jest rozbieżność w kwotach i zakresach działań marketingowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie dedykowaną propozycję harmonogramu marketingowego z kilkoma opcjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Grudziądzu.

Miasto to nie ograniczenie

Nie jesteśmy z Grudziądzu, ale obecnie to nie jest ograniczenie, wręcz przeciwnie! Nasze biuro mieści się w Czechowicach, ale obsługujemy klientów z całego kraju, Europy i świata. Na szczęście skończyły się czasy, kiedy promowaniem zajmowały się agencje reklamowe tylko z sąsiedztwa, a głównym źródłem pozyskania kontrahentów była poczta pantoflowa oraz reklamy w gazecie. Obecnie wszyscy mają telefon komórkowy, pocztę e-mail, Facebooka, zatem kontakt nawet z najdalszymi kontrahentami to na szczęście nie problem.

Szybki kontakt

Wiemy jak ważny jest stały kontakt z klientami, w związku z tym dbamy o to, by najszybciej jak się da odpowiedzieć na wszystkie pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać tygodnia czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy biura udzielamy odpowiedzi nawet w ciągu kilkunastu minut. Dzięki temu nasi klienci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży reklamowej, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz siedmioosobowy zespół stale dopracowuje techniki marketingowe testując nowe rozwiązania - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych kontrahentów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona internetowa (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni kontrahenci. Nasi kontrahenci doceniają te rozwiązanie, ponieważ zawsze w czasie spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 08