Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja interaktywna Namysłów

Oferujemy działania SEO. Możemy wykonać zarówno prace związane z kodowaniem, pozycjonowanie sklepów online, kampanie Google Ads, jak i tworzenie tekstów pod SEO, prowadzenie kont w mediach społecznościowych, druk i wiele, wiele więcej.

Co najbardziej doceniają Klienci z Namysłowa przy współpracy z nami? Głównie kompleksowość usług, stały kontakt i skuteczność realizowanych działań.

agencja interaktywna Namysłów

Agencja interaktywna
Namysłów

Co wchodzi w zakres naszych działań?

Jesteśmy w stanie zająć się pozycjonowaniem, stworzyć kampanię Google Ads, prowadzić Facebooka i kampanie płatne, prowadzić kanały Social Media, zrobić zdjęcia, materiały video, przygotować materiały reklamowe. A to, czego nie robimy, wiemy komu zlecić, abyś był w 100% zadowolony!

Jak prezentują się koszty?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie są ich działania. Dostosujemy naszą pracę do branży, z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei reklama dla producenta okien, który działa w obszarze 3 województw to koszt nawet 14 000 zł netto.

Kiedy można spodziewać się efektów?

Wszystko zależy od branży, konkurencji i budżetu. Standardowo decydując się na kampanię Google Ads lub Facebook Ads ruch na stronie można odnotować natychmiast po rozpoczęciu kampanii. Pozycjonowanie Namysłów to cięższy orzech do zgryzienia, ale standardowo możemy wyjść na frazy 2-3 razy szybciej niż konkurencja.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie stron i sklepów

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Namysłowie – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja kreatywna, która wyznacza standardy

Własny dział promocji w cenie jednego pracownika na etacie? To całkiem możliwe! Obiecujemy indywidualne podejście do każdego Klienta, bo wiemy, jak istotne jest dostosowanie działań SEO/SEM pod wybraną grupę odbiorców. Zapewnimy Ci błyskawiczne dotarcie do potencjalnych Klientów z Namysłowa poprzez rozwój Twoich usług w internecie. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

agencja interaktywna Namysłów

Kompleksowość

agencja interaktywna z Namysłowa

Pomoc doświadczonych pracowników

interaktywna agencja Namysłów

indywidualne podejście

Najpopularniejsze działania w naszej agencji interaktywnej

agencja Namysłów

Pozycjonowanie

Dzięki naszym usługom pozycjonowania Twoja strona znajdzie się na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google. Wprowadzimy niezbędne poprawki, co przyciągnie więcej Klientów i zwiększy zainteresowanie Twoim produktem.

agencja interaktywna Namysłów

Nowoczesna strona www i sklep www

Zaprojektujemy dla Ciebie oryginalny, przyciągający uwagę wygląd, który wyróżni Twoją firmę i zwróci uwagę Klientów. Nasze rozwiązania łączą estetykę z funkcjonalnością, zapewniając doskonałe wrażenia użytkownikom i zwiększając konwersje.

interaktywna agencja Namysłów

Reklama w Google Ads

Zajmiemy się profesjonalną obsługą Twoich reklam Google Ads, gwarantując precyzyjne targetowanie i optymalizację kampanii. Dzięki naszym usługom zwiększysz widoczność swojej marki w sieci i przyciągniesz nowych Klientów jeszcze szybciej.

kampania sem

Kampanie SEM

Dzięki naszym usługom Twoje kampanie będą skuteczniejsze, a Ty osiągniesz lepsze efekty i zwiększysz konwersje. Dopilnujemy wszystkiego – od stworzenia strategii, przez odpowiednie ustawienie reklam, aż po raportowanie wykonanych działań.

agencja interaktywna Namysłów

Wydruki

Spójna identyfikacja wizualna firmy to klucz do sukcesu. Zajmiemy się tworzeniem profesjonalnych materiałów reklamowych, które wyróżnią Twoją firmę i przyciągną uwagę innych osób.

agencja Namysłów

Social Media

Postaw na naszą kompleksową obsługę i przekonaj się, jak rośnie rozpoznawalność Twojej marki. Prowadząc profile Twojej firmy w mediach społecznościowych, pomożemy Ci zbudować zaangażowaną społeczność i zwiększyć przychody.

agencja reklamowa Namysłów

M16 — zespół do zadań specjalnych

Nasza agencja interaktywna to zgrana grupa doświadczonych pracowników, którzy od razu przyswajają wszystkie branżowe nowości i rozwiązania zarówno te dotyczące pozycjonowania, jak i trendami w social mediach czy promocji wizualnej.

Prowadzimy kompleksowe usługi, stąd możemy przejąć całą opiekę nad Twoją platformą internetową, a nawet poprowadzić Twoje media społecznościowe czy zoptymalizować reklamy w Namysłowie.

Siedziba naszej agencji znajduje się na Śląsku, ale od wielu lat współpracujemy z firmami z całej Polski, jak i Europy. Twoja firma mieści się w Namysłowie? To żaden kłopot — wszystkie szczegóły możemy omówić przez wiadomości mailowe bądź telefonicznie. Służymy pomocą, aby rozwinąć Twój biznes w internecie.

Kompleksowa obsługa reklamowa

Jesteśmy profesjonalną agencją interaktywną, która świadczy kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego. Zrealizujemy kampanie reklamowe dopasowane do rynku i wymagań Klienta. Rozpoczniemy od sprawdzenia wykonywanych działań firmy konkurencyjnej, aby wiedzieć, ile musimy nadgonić, aby ich przegonić. To pozwoli nam dobrze zagospodarować przewidywany budżet na reklamę Twojego biznesu. W ramach współpracy na początku każdego miesiąca przesyłamy podsumowanie z prowadzonej kampanii SEM, czyli najbardziej kompleksowej obsługi w naszej agencji. Wybierz naszą agencję, a Twoje słupki sprzedaży szybko polecą do góry!
Oprócz marketingu, Projektujemy portale www – zaprojektujemy spójną kolorystycznie {domenę}, która przyciągnie uwagę użytkowników. Możemy zaproponować Ci też prowadzenie kont firmowych na Facebooku i Instagramie, a dodatkowo zadbamy o reklamę outdoor Twojej firmy. Zaprojektujemy i wydrukujemy wszystkie niezbędne gadżety reklamowe od wizytówek po broszury, kalendarze oraz druki wielkoformatowe. Nawiąż z nami współpracę, a Twoja firma szybko stanie się zauważalna.

Responsywne strony internetowe

Profesjonalnie wykonana strona internetowa to wizytówka każdej firmy, dlatego budowanie stron www warto zlecić specjalistom. Stworzymy dla Ciebie spójną wizualnie platformę, a do tego funkcjonalną i intuicyjną dla Klientów. Przedstawimy Ci świetne narzędzia, którymi zachwycą się Twoi potencjalni Klienci.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że mamy tylko kilka sekund na zwrócenie uwagi naszego Klienta. Warto więc skorzystać z pomocy copywritera, który zadba o skuteczną treść na stronie (SEO copywriting).

Mamy status Partnera Google

Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdaniu kilkudziesięciu egzaminów certyfikujących, nasza agencja marketingowa ma status certyfikowanego Partnera Google. To potwierdzenie zdobytego doświadczenia i kompetencji w optymalizowaniu reklam Google Ads dla firm. Zapytaj o szczegóły.

agencja reklamowa Namysłów

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jasne, że tak! Jako agencja kreatywna zajmujemy się tworzeniem responsywnych sklepów online dostosowanych do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Profesjonalne strony www i sklepy internetowe muszą być dobrze zaplanowane oraz spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje w wyszukiwarce Google, więc też nasza agencja interaktywna Namysłów dba o każdy detal przy działaniach z naszymi Klientami.
Projektowanie stron internetowych to tylko mały element tego, co możemy dla Ciebie zrobić. Jesteś ciekawy, co jeszcze możemy Ci zaproponować? Zapytaj o szczegóły!

Jesteśmy agencją interaktywną, która świadczy kompleksową obsługę. Na początku współpracy tworzymy dedykowany team, który będzie czuwał nad realizacją punktów zgodnie z harmonogramem.

Jeżeli prowadzisz biznes, to Twoje przedsiębiorstwo musi się wyróżniać, dlatego odpowiednio zaprojektowana strona internetowa to strzał w dziesiątkę, bo pomoże Ci działać na szerszą skalę. Budowaniu pozytywnego wizerunku służą różne działania — można pomyśleć też o stworzeniu swojego brand hero, który ułatwi Ci nawiązywanie trwałych relacji z Klientami.
Jako agencja interaktywna służymy doradztwem i z chęcią przedstawimy Ci wszystko krok po kroku.

Agencja interaktywna do Twojej dyspozycji

Stworzyć „agencję interaktywną” jest łatwo — trzeba tylko znaleźć kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania, jednak taka forma nigdy nie okaże się tak skuteczna, jak zespół, który przebywa ze sobą 7 godzin każdego dnia. Jeżeli zależy Ci na stałym kontakcie i gwarancji, że Twój freelancer nagle nie zmieni zawodu, nie zachoruje albo zwyczajnie nie zniknie, pozostawiając Cię samego z kłopotami, to odezwij się do nas.

Skontaktuj się z nami