ᐅ Sklepy internetowe Pruszcz Gdańsk ❤ projektowanie sklepów e-commerce ⇐
parallax background

Sklepy internetowe Pruszcz Gdańsk


Najwyższa pora na nową wizytówkę Twojego biznesu w sieci?

Zacznij współpracować z nami. Jesteśmy ze Śląska, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrobiliśmy już bardzo dużo sklepów internetowych dla klientów z całej Polski, a nawet z Europy.
Koszt podstawowego sklepu internetowego to 2500zł netto. Wrażenia klientów? Bezcenne! :)


Odezwij się do nas!

Tworzenie sklepów internetowych to nasza specjalność, sprawdź ostatnio wykonane realizacje i skontaktuj się prędko!

Odezwij się do nas!


FAQ

1Ile kosztuje zbudowanie w Pruszczu Gdańskim?
Cena sklepu internetowego przede wszystkim jest uzależniony od skomplikowania struktury i dodatkowych funkcjonalności. Standardowa cena za sklep internetowy to koszt 2500 zł netto. Cena zawiera użyteczny sklep, responsywny, z systemem zarządzania treścią i wyjątkowy wygląd.
Zapytaj o wycenę -> klik
2Czy sklep internetowy jest tak ważny?
Aktualnie sklepy online to główne źródło w którym zdobędziesz kontrahentów. W Pruszczu Gdańskim Twoja konkurencja na pewno inwestuje w odnowienie lub budowę sklepu, jeśli tego nie zrobili, to tym bardziej najwyższa pora ich wyprzedzić. :) Pokaż się z najlepszej strony!
3Pruszcz Gdańsk jest daleko od Czechowic
Daleko to jest Hiszpania, a dla klientów z Hiszpanii również tworzyliśmy strony i sklepy www:) W dzisiejszych czasach wystarczy sprawne łącze internetowe i skrzynka e-mail - telefon, żeby wszystko załatwić, co oszczędza czas obu stronom i usprawnia pracę. Po co zamykać swoje poszukiwania w Lublinie, skoro my jesteśmy również do dyspozycji? :)
4Kto pomoże mi później ze sklepem?
My! Po oddaniu gotowego serwisu dajemy 6 miesięczną gwarancję działania, 5 godzin poprawek programistycznych lub copywriterskich oraz po zakończeniu tego okresu możliwość wykupienia planu supportowego (wsparcia technicznego). Nie przyjedziemy do Lublina (chyba że sytuacja faktycznie będzie tego wymagać), ale zdalnie rozwiążemy każdy problem.
5Pozycjonowanie i reklama
Nawet najbardziej użyteczny sklep bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwoli pokazać się potencjalnym klientom. Inwestowanie w sklep online bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nie opłacalne. Pozycjonujemy w Pruszczu Gdańskim, więc nie będzie żadnego problemu! Dla klientów bardziej zajętych mamy również usługę kompleksowej obsługi marketingowej - SEM

Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja