ᐅ Sklepy internetowe Bielsko ❤ projektowanie sklepów e-commerce
parallax background

Sklepy internetowe Bielsko


Najwyższa pora na nową lub pierwszą wizytówkę Twojej firmy w Internecie?

Współpracuj z nami. Pracujemy na Śląsku, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie dopięliśmy już bardzo dużo sklepów dla klientów z całej Polski, ale również z Europy.
Cena podstawowego sklepu internetowego to 2500 zł netto. Podziw klientów? Niezapomniane! :)


Odezwij się do nas!

Projektowanie sklepów WWW to nasza specjalność, zobacz ostatnio wykonane realizacje i skontaktuj się czym prędzej!

Odezwij się do nas!


FAQ

1Ile kosztuje zbudowanie w Bielsku?
Koszt sklepu online jest uzależniony od skomplikowania struktury i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za sklep online to cena 2 500 zł netto. Cena zawiera wyjątkowy, responsywny, z panelem zarządzania treścią (CMS) i wyjątkowy wygląd.
Zapytaj o wycenę -> klik
2Czy sklep internetowy jest tak ważny?
Aktualnie sklepy WWW to najważniejsze źródło pozyskania potencjalnych kontrahentów. W Bielsku konkurencja nie śpi i na pewno inwestuje w odświeżenie lub projektowanie sklepu, jeśli jeszcze tego nie zrobili, to tym bardziej świetna okazja by ich dogonić i wyprzedzić. :) Pokaż się z dobrej strony!
3Bielsko jest daleko od Czechowic
Daleko to jest Bułgaria, a dla klientów z Hiszpanii również tworzyliśmy strony i sklepy www:) Dzisiaj w zupełności wystarczy dobry Internet i e-mail - telefon, żeby wszystko załatwić, co oszczędza czas obu stronom i usprawnia pracę. Po co zamykać swoje poszukiwania w Bielsku, skoro my jesteśmy również do dyspozycji? :)
4Kto pomoże mi później ze sklepem?
My! Po oddaniu gotowego serwisu dajemy 6 miesięczną gwarancję działania, 5 godzin poprawek programistycznych lub copywriterskich oraz po zakończeniu tego okresu możliwość wykupienia planu supportowego (wsparcia technicznego). Nie przyjedziemy do Bielska (chyba że sytuacja faktycznie będzie tego wymagać), ale zdalnie rozwiążemy każdy problem.
5Pozycjonowanie i reklama
Nawet najbardziej użyteczny sklep bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwoli pokazać się potencjalnym klientom. Inwestowanie w sklep online bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nie opłacalne. Pozycjonujemy w Bielsku, więc nie będzie żadnego problemu! Dla klientów bardziej zajętych mamy również usługę kompleksowej obsługi marketingowej - SEM

Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja