Reklama Bielsko

 
Reklama jest dźwignią handlu, nasi Klienci zajmują się handlem, a my ich reklamą. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze reklamowej firm z całego Śląska!

W ramach reklamy online zaprojektujemy i zbudujemy stronę / sklep internetowy, wypozycjonujemy go, przygotujemy kampanię Google Ads, Social Media i wiele, wiele innych.

Reklama od A do Z, to filar naszej agencji.
Chcesz również ze swoją reklamą pojawić się w Internecie? To świetnie, w końcu reklama online jest tą najbardziej mierzalną z bardzo dokładnym określeniem grupy docelowej.

Sprawdź naszą pełną ofertę lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Napisz do nas!


   
  W Bielsku, jak i w każdym innym mieście jest lub prawdopodobnie pojawi się konkurencja, więc trzeba myśleć wcześniej i wdrażać pomysły zanim konkurenci wpadną w ogólne na pomysł, by zacząć zainwestować w reklamę .

  Większość naszych klientów,
  decydując się na reklamę, zwykle wybierają z:

  • Pozycjonowania ,
  • Budowy nowej strony WWW lub sklepu internetowego,
  • Reklamy Google Ads,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów reklamowych, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Druk wielkoformatowy,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów

  Ile kosztuje reklama w Bielsku?
   
  Na to pytanie wyjątkowo ciężko udzielić odpowiedzi, bo te pytanie z serii "ile kosztuje telewizor?", na które niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, co potrzebujemy i w jakich miejscach planujemy się reklamować, wszystko dostosowujemy do potrzeb klienta.

  Dla przykładu reklama dla dentysty w Bielsku, który działa lokalnie ,a obszar działania to tylko Bielsko i najbliższe okolice - koszt marketingu rozpocznie się od 970 złotych / miesięcznie. Dla naszego przykładowego stomatologa z Bielska, możemy zaproponować pozycjonowanie strony lokalne, projekt i wydruk materiałów reklamowych, kampanię w Google Ads na rejon Bielsko i okolice oraz w razie potrzeby publikację artykułu sponsorowanego na lokalnym portalu wraz z copywritingiem.

  Duże przedsiębiorstwo np. z branży medycznej, którego biuro jest w Bielsku ma odmienną inną grupę odbiorców (działa globalnie, więc grupa klientów to cała Polska, a nawet Europa lub świat), w związku z czym kwota na globalną poprawę zamówień będzie o wiele wyższy - reklama globalna zaczyna się minimalny 3 630 zł / miesięcznie.

  Usługi reklamowe mogą wyglądać różnie jak widać. Jesteśmy kreatywni, mamy bardzo bogatą ofertę i atrakcyjne ceny na fachową pomoc dla naszych partnerów biznesowych. Oczywiście propozycje cenowe to tylko przykład, który powinien zobrazować jaka jest rozbieżność w kwotach i obszarach kampanii reklamowych. Często szukamy w wyszukiwarce Google "agencje reklamowe Bielsko", nic dziwnego- każdy wie, że reklama jest dźwignią handlu.
  Jako agencja reklamy wykonujemy wszystko w zakresie realizacji działań reklamowych, spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów, zapewniamy kompleksową obsługę Twojej firmy pod kątem reklamy.
  Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie dedykowaną propozycję harmonogramu reklamowego z paroma wersjami budżetu.
  Miasto to nie ograniczenie
  Nie jesteśmy z Bielska, ale obecnie to nie jest ograniczenie, wręcz odwrotnie! Nasza agencja reklamowa ma nie tylko szeroki zakres usług reklamowych, ale też i szeroki zasięg działania. Biuro mamy w Czechowicach-Dziedzicach, ale współpracujemy z klientami z całego kraju, Europy i świata. Całe szczęście skończyły się czasy, kiedy reklamą zajmowały się firmy{ reklamowe|| marketingowe} jedynie z sąsiedztwa, a źródłem klientów była poczta pantoflowa oraz reklamy w gazecie. Teraz wszyscy mają telefon, email, Facebooka, więc kontakt nawet z najdalszymi klientami to na szczęście nie problem. Sprawdź naszą ofertę!
   
  Szybki kontakt
  Rozumiemy jak istotny jest stały kontakt z klientami, dlatego dbamy o to, by najszybciej jak to możliwe odpowiedzieć na wszystkie pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać tygodnia czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy biura staramy się udzielićodpowiedzi nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu wszyscy nasi klienci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)
  Brylujemy!
   
  Jako agencja reklamowa- mamy 10 letnie doświadczenie w branży marketingowe, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz dziewięcioosobowy zespół stale dopracowuje techniki marketingowe testując nowe pomysły - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych kontrahentów, by usprawnić ich strony internetowe w zakresie reklamy. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji. Strony internetowe znamy od A do Z, ale jeżeli potrzebujesz pomocy z zakresie innej reklamy to także proponujemy kompleksową obsługę.
  Nie mamy handlowców
  Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Wykonane przez nas strony internetowe są naszą najlepszą wizytówką. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona internetowa (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni kontrahenci. Nasi kontrahenci doceniają te rozwiązanie, ponieważ podczas spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

  Potrzebujesz działań reklamowych?

  Napisz do nas lub zadzwoń do naszego biura: 514-10-16-16

  Przeglądasz naszą stronę za pośrednictwem telefonu, kliknij w symbol słuchawki poniżej i nawiąż z nami szybki kontakt.

  Interesują Cię jednak szybkie efekty?
  Sprawdź naszą ofertę na prowadzenie kampanii Adwords
  Jednak najskuteczniejszym sposobem, będzie zainwestowanie w Kampanie SEM.
  Co to jest kampania Sem? Sprawdź i dowiedz się więcej o Kampania SEM

  Najczęściej zadawane pytania przez
  Klientów z Bielska i okolic

   

  Czy strona internetowa jest konieczna?

  Nasza agencja reklamowa zachęca do stworzenia własnej strony internetowej. Dobrze wykonana strona internetowa (zwłaszcza strona główna) to podstawa do reklamy firmy w Internecie. Katowice to świetne miejsce do reklamy swoich usług lub produktów. Przykładowe realizacje Twojej usługi zbudują zaufanie potencjalnego Klienta, a Ty możesz pokazać się z najlepszej perspektywy. Każdy lubi, gdy wchodząc na strony internetowe “coś się dzieje’ - jako agencja reklamowa zadbamy o niezapomniane wrażenia Klientów :)

   

  W czym pomaga identyfikacja wizualna?

  Aby siedziba wyróżniła się wśród uliczek Katowic, ciekawym rozwiązaniem jest reklama zewnętrzna, która zbuduje świadomość Twojej marki. Dodatkowo w promocji naszego lokalu pomogą wizytówki, ulotki, świecące litery 3d (lub litery przestrzenne). Mimo to, również wewnątrz salonu musisz zadbać o właściwy dobór dekoracji np. litery przestrzenne. Co więcej, już nie musisz martwić się poszukiwaniem drukarni, zajmujemy się w całości projektem i wydrukiem. Nasi Klienci najczęściej wybierają druk cyfrowy i bardzo popularny druk wielkoformatowy. Oprócz takich produktów mamy w ofercie również wizytówki, ulotki, gadżety reklamowe, na terenie Bielska.


   

  Czy w ramach kampanii reklamowej otrzymam indywidualne wsparcie?

  Każdy nasz klient objęty kompleksową obsługą otrzymuje coś więcej niż tylko indywidualne wsparcie. Dla każdej kampanii tworzymy zespół, który będzie zajmował się realizacją planów z harmonogramu oraz doradzał dalsze działania.


   

  Strona internetowa czy firmowy fanpage?

  Obecnie strona internetowa to obowiązek każdego przedsiębiorcy. Wiele osób uważa, że firmowy fanpage w 100% wystarczy. Nie zapominajmy jednak, że wykluczamy wtedy osoby, które mogłyby być naszymi Klientami, ale nie używają kanałów Social Media. Szukając produktu lub usług w wyszukiwarce Google nie znajdą Twojej firmy, jeżeli nie posiadasz strony internetowej. Natomiast Social Media świetnie nadają się do tworzenia “public relations”- budowania relacji i lepszego poznawania Klientów. Jako agencja reklamy podpowiadamy - najlepiej sprawdzi się posiadanie dwóch serwisów.

   

  9-cio osobowy zespół do Twojej dyspozycji

  Nasza agencja reklamowa wciąż się rozwija! Przez ostatnie 4 lata ciężko pracowaliśmy, by stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych klientów - u nas pracują sami profesjonaliści od usług reklamowych. Otworzyć "agencję interaktywną" jest łatwo, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania również, ale taka formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie, przygotowując ofertę na to czego potrzebujesz. Jeśli szukasz najtańszych usług, skorzystaj z pomocy freelancera lub "agencji interaktywnych" z siedzibą w bloku. Jeśli natomiast zależy Ci na dobrym kontakcie, gwarancji, że nagle freelancer nie zmieni zawodu, zachoruje, zniknie, ucieknie na Syberię pozostawiając Cię z problemami, to skontaktuj się z nami i zaskocz swoich klientów na terenie Bielska jedną z najlepszych kampanii reklamowych!
  JESTEŚMY CERTYFIKOWANYMI PARTNERAMI GOOGLE.

  Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdobyciu
  aż 28 certyfikatów nasza agencja reklamowa posiada status oficjalnego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i kompetencji w prowadzeniu reklamy Google Ads dla firm.

  UCZESTNICZYLIŚMY W :
   

  Zaufali
  nam

  • domus logo3
  • logo cafe co
  • logo kids
  • ministerstwo logo
  • gryga logo
  • power meal logo
  • master logo
  • logo bb
  • logo emv