⇒ Reklama Bielsko ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Bielsku i okolicy

Jesteśmy agencją reklamy i na samej kampaniach reklamowych znamy się świetnie.

 

W naszej ofercie mamy bardzo szeroki wachlarz działań marketingowych.
Żeby dobrać najlepsze działania reklamowe potrzebujemy poznać Twój biznes i konkurentów. Jeśli masz już w głowie praktycznie wszystko co chcesz zrobić, to super, ale i tak będziemy musieli sprawdzić czy ten wybór będzie najtrafniejszy. Wszystko to zrobimy, by określony budżet został odpowiednio zagospodarowany.

W Bielsku, jak i w każdym innym mieście jest lub prawdopodobnie pojawi się konkurent, więc trzeba myśleć wcześniej i realizować pomysły zanim konkurencja wpadnie na myśl, by rozpocząć działania reklamowe. ;)

reklama Bielsko

Klienci, decydując się na reklamę, zwykle wybierają z:

  • Pozycjonowania strony w Google,
  • Budowy nowej strony lub sklepu,
  • Reklamy Google Ads,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów reklamowych, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Bielsku

(cennik reklamy Bielsko)

Na te pytanie bardzo trudno udzielić odpowiedzi, przede wszystkim dlatego, że to pytanie z serii "ile kosztuje meblościanka?", gdzie nie ma jednej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy i w jakich miejscach mamy zamiar się promować.

Dla przykładu reklama dla dentysty w Bielsku, który działa tylko w okolicy Bielska ,a zasięg to jedynie Bielsko i okolice - koszt marketingu zacznie się od 4580 zł / miesięcznie. Dla naszego przykładowego dentysty z Bielska, możemy zaproponować pozycjonowanie lokalne, projekt i wydruk materiałów reklamowych, kampanię w Google Ads na rejon Bielsko i okolice oraz w razie potrzeby publikację artykułu sponsorowanego na lokalnym portalu wraz z przygotowaniem tekstu.

Duża firma np. z branży motoryzacyjnej, którego siedziba znajduje się w Bielsku ma zupełnie inną grupę klientów (działa globalnie, więc grupa docelowa to cała Polska, a Europa lub świat), w związku z czym kwota na globalną poprawę widoczności będzie dużo wyższy - reklama globalna to minimum 3 4570 zł / miesięcznie.

Propozycje cenowe to jedynie przykład, który powinien pomócpokazać jaka jest różnica w kwotach i zakresach działań marketingowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję harmonogramu reklamowego z kilkoma opcjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Bielska.

Miasto nas nie ogranicza

Nie jesteśmy z Bielska, ale obecnie to nie jest żadne ograniczenie, wręcz przeciwnie! Nasze biuro mieści się w Czechowicach-Dziedzicach, ale współpracujemy z klientami z całego kraju, Europy i świata. Całe szczęście skończyły się czasy, kiedy reklamą zajmowały się agencje jedynie w najbliższej okolicy, a źródłem klientów była poczta pantoflowa i reklamy w gazeach. Obecnie każdy ma telefon komórkowy, pocztę email, Facebooka, więc kontakt nawet z najdalszymi klientami to na szczęście żaden problem.

Błyskawiczny kontakt

Rozumiemy jak istotny jest stały kontakt z klientami, dlatego dbamy, aby najszybciej jak to możliwe odpowiadać na pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać tygodnia czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy biura udzielamy odpowiedzi nawet w ciągu kilkunastu minut. Dzięki temu wszyscy nasi klienci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży marketingowe, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz siedmioosobowy zespół stale dopracowuje techniki reklamowe testując nowe pomysły - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych kontrahentów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona internetowa (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni klienci. Nasi kontrahenci doceniają to podejście, ponieważ w czasie spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 03