Prowadzenie profilu na Tiktoku

Nie bój się eksperymentować i być kreatywnym w twoim marketingu.


  • Monitoring trendów i
    analiza konkurencji

  • Przygotowania strategii
    działania

  • Pomoc w przygotowaniu
    kreacji

Tiktok to aplikacja, która szturmem wdarła się do świata mediów społecznościowych. Oferuje korzystanie z wielu filtrów, efektów oraz bazy utworów muzycznych i dźwięków, dzięki temu możemy wyróżnić swoją firmę czy osobę.

Podstawą jego działania, jest wyświetlanie użytkownikom treści dopasowanych do ich upodobań. Obecnie jest to jedna z najchętniej pobieranych aplikacji na całym świecie. Aplikacja posiada już ponad miliard aktywnych użytkowników.

Jeśli chcesz swoimi działaniami w internecie wyprzedzić konkurencje - jest to platforma zdecydowanie dla Ciebie. Wciąż niewiele marek korzysta z tego medium, z tego powodu konkurencja jest niewielka. Sprawia to, że szanse na sukces na tej platformie znacznie wzrastają. Zdecydowana większość użytkowników Tiktoka w Polsce to osoby dorosłe - co łamię wszechobecne przekonanie, że na platformie znajdziemy tylko dzieci.

Na Tiktoku możemy pokazać ludzką stronę naszej firmy, tworzyć treści poradnikowe dotyczące naszej branży, prezentować korzyści płynące z korzystania z naszych produktów czy usług oraz budować pozytywny wizerunek naszej marki.

Jeśli jesteś zainteresowany przedstawieniem swojej marki w sposób kreatywny i nowoczesny - skontaktuj się z nami! Przeprowadzimy audyt Twojej działaności oraz przedstawimy możliwości marketingu na Tiktoku.
parallax background

Co zawiera usługa prowadzenia profilu na Tiktoku?


konto

Tiktok


Założenie konta na TikToku


Stworzenie atrakcyjnych opisów na profilu


Przygotowania strategii działania


Pomoc w przygotowaniu kreacji


Analiza konkurencji


Monitoring trendów


Copywriting - angażujące i kreatywne treści


Dobór odpowiednich hasztagów


Promowanie - Tiktok Ads


Monitoring ruchu i statystyk


Systematyczna analiza i raportowanieZ NAMI ROZWINIESZ
SWOJĄ KREATYWNOŚĆ.