Kampanie Adwords Legionowo

 
Witaj! Miło Cię tu widzieć, bo to oznacza, że nasza reklama działa.
Twoja też zacznie, gdy wybierzesz agencję reklamową z prawdziwego zdarzenia. Na szczęście nie musisz już jej szukać!
W dodatku, gdy zdecydujesz się na kampanie Google ADS w szybkim tempie zobaczysz wzrost Klientów, którzy weszli na Twoją stronę internetową lub sklep. Niezależnie czy działasz na rynku zagranicznym, czy tylko w Legionowie - wspólnie stworzymy kampanie w Google ADS z której wszyscy będą zadowoleni - oprócz Twojej konkurencji oczywiście :)
Przedstawiliśmy Ci się - teraz pora na Twój ruch! Napisz do nas lub zadzwoń, a my doradzimy Ci “co zrobić, aby się nie pogubić” w Kampanii Google Adwords lub Kampani SEM.

Napisz do nas!


   

  Miesięczne koszty prowadzenia Kampani Google Ads

  Budżet do 500 zł
  Stała opłata za obsługę 150 zł
  Budżet 501 zł - 1 000 zł
  Prowizja 25% od wpłacanego budżetu
  Budżet 1001 zł - 2 000 zł
  Prowizja 20 % od wpłacanego budżetu
  Budżet 2001 zł - 3 000 zł
  Prowizja 15 % od wpłacanego budżetu
  Powyżej 3 000 zł
  Prowizja 10% od wpłaconego budżetu
  Przygotwanie pierwszej kampanii w sieci wyszukiwania oraz kampani w sieci reklamowej + remarketing
  150 zł
  Wszystkie podane ceny są cenami netto

  Kampanie reklamowe Adwords dla firm z Legionowa

  Legionowo to piękne miasto, może kiedyś założymy tam biuro! Na obecną chwilę kontakt telefoniczny i mailowy w zupełności wystarczy nawet podczas rozmów z Słowackimi Klientami. Obecnie w Legionowie realizujemy kampanie SEM, Kampanie Google ADS oraz projektujemy strony internetowe.
  Zobacz jak pracujemy!
  Szybki kontakt to nasz atut!
   
  Wiemy jak istotny jest stały kontakt z klientami, w związku z tym dbamy o to, by najszybciej jak to możliwe odpowiadać na wszystkie pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać dwóch tygodni czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy naszego biura staramy się udzielićodpowiedzi nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu nasi klienci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :) Niezależnie czy potrzebujesz druk, tablice reklamowe czy usługi marketingowe - pozostajemy do Twojej dyspozycji.
  Transparentna umowa
   
  Każdą umowę zarówno na pozycjonowanie lokalne , Kampanię Google adwords jak i Kampanię SEM od razu podpisujemy na czas nieokreślony z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia.
  Bez dodatkowych kosztów, bez "promocji", bez "dziwnych paragrafów".
  Działamy transparentnie, a nasza umowa ma tylko 4 strony napisane w prostym i zrozumiałym języku.
  Wszystko co związane z reklamą "pod jednym dachem"
  Kompleksowość to nasz kluczowy atut! Szukasz firmy, która zajmie się całą reklamą “od A do Z”? Potrzebujesz pomocy przy wybieraniu banerów reklamowych, ulotek lub wizytówek? Pomożemy, doradzimy, a jeszcze załatwimy w niższych cenach. Każda branża rządzi się swoimi prawami: sezonem usług, ceną produktów lub usług i co najważniejsze, grupą docelową. Ważne, aby dobrać odpowiedni przekaz marketingowy oraz źródło kierowania reklamy. Możliwości mamy wiele od doboru odpowiednich słów kluczowych po lokalizację czy aplikacje, które odwiedzali Twoi Klienci. Jesteśmy zgraną grupą specjalistów, którzy nie boją się żadnych wyzwań. Lubimy szukać najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów i jesteśmy dumni z ich efektów.
  Zobacz przykładową kampanię reklamową (Google adwords) dla naszego Klienta, którego miesięczne przychody osiągają około 30 240 zł/ msc.
  Miasto nas nie ogranicza
   
  Nie jesteśmy z Legionowa, ale w dzisiejszych czasach to nie jest żadne utrudnienie, nawet odwrotnie! Biuro mamy w Czechowicach, ale obsługujemy klientów z całego kraju, Europy i świata. Całe szczęście skończyły się czasy, gdy promowaniem zajmowały się agencje marketingowe jedynie z sąsiedztwa, a głównym źródłem kontrahentów była poczta pantoflowa i reklamy w gazecie. Obecnie wszyscy mają telefon komórkowy, pocztę e-mail, Facebooka, więc kontakt nawet z najdalszymi kontrahentami to na szczęście żaden problem.
  Dla kogo tworzymy Kampanie Adwords?
  Każdy może zostać naszym Klientem, niezależnie czy prowadzi lokalny biznes czy planuje ekspansję na zagraniczne rynki. Podstawą do wszystkich kampanii internetowych, jest dobrze wykonana strona internetowa. Ma to ważne znaczenie zwłaszcza w przypadku kampanii Adwords, gdzie przez źle zoptymalizowaną stronę będziemy musieli więcej płacić za pozycje w pierwszej czwórce płatnych wyników wyszukiwania. Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie! Nawet branża detektywistyczna czy budowlana nie jest nam obca. Jednak warto zaznaczyć, że każdy z naszych Klientów ma wyłączność na daną branżę. Przykładowo, gdy prowadzimy kampanie dla dentysty z Legionowa to, aż do zakończenia umowy nie prowadzimy działań marketingowych dla żadnej firmy z pokrewnej branży.

  Chcesz dedykowaną ofertę na Kampanie Adwords?

  Napisz do nas lub zadzwoń do naszego biura: 514-10-16-16

  Przeglądasz naszą stronę za pośrednictwem telefonu, kliknij w symbol słuchawki poniżej i nawiąż z nami szybki kontakt.

  Prowadzenie kampanii Google Adwords w Legionowie - zalety

   

  Mierzalne efekty!

  Kampania Google Adwords pokazuje “czarno na białym”, które działania generują rezultaty. Łatwo możemy zmierzyć skuteczność działań marketingowych: które słowa kluczowe okazały się trafne, a które nie przyniosły rezultatów. Wspólnie wybierzemy odpowiednie dla danej branży frazy, a po zakończeniu danej kampanii wyślemy raport, w którym zobaczysz koszt za kliknięcie, liczbę wyświetleń oraz efekty. Kampania Google ADS jest najbardziej precyzyjną reklamą oferowaną przez branżę marketingową.

   

  Trafność i precyzyjność reklamy

  Prowadzisz małą firmę, którą chcesz wypromować na terenie Legionowa i okolic? Z jak dokładną lokalizacją? Może 2 km w promieniu firmy - jeśli tak, właśnie tam skierujemy reklamę. Wybierzemy miejsca, gdzie występują Twoi Klienci. Na przykład, gdy prowadzisz catering dietetyczny, wiele z Twoich potencjalnych Klientów znajduje się w siłowniach.

   

  Uwaga!

  Podczas współpracy z nami wymagamy czynnego zaangażowania w cały proces. Elementami technicznymi zajmiemy się w pełni samodzielnie, ale zawsze potrzebujemy informację o produktach / usługach, które generują największe zyski, największych konkurentach oraz szczere podsumowanie wcześniejszych prób działań reklamowych.
  Wszystko i tak wyjdzie korzystając ze strony i podczas naszego pierwszego, dużego audytu, ale zwykle wolimy wiedzieć wcześniej na co zwrócić uwagę.

   

  Kampania Google Adwords - cennik w Legionowie

  Sam wybierasz ile wydasz! W reklamie AdWords sam określasz budżet, jaki chcesz przeznaczyć na kampanię w Google adwords. Ponad zaplanowane, przez Ciebie finanse nic więcej nie zostanie wydane. Możesz precyzyjnie określić dzienny budżet. Zbliża się czas, gdy Twoja branża osiąga najlepsze rezultaty? Ustalasz wysoki budżet dzienny. Chcesz, aby Twoja reklama trwała długo i regularnie? Budżet dzienny ustalamy na niższym poziomie. Żadna inna reklama nie daje Ci takich możliwości.


   

  Swoboda w działaniach marketingowych

  Wszystkie reklamy Google ADS można wstrzymać w każdym momencie. Nie chcesz, aby Twoja reklama wyświetlała się np. w piątek? Wstrzymujesz ją. Widzisz, że najbardziej opłacalny ruch na Twojej stronie internetowej jest w godzinach popołudniowych? Ustawiasz reklamę tak, aby wyświetlała się tylko o określonej porze. Daje to bardzo dużą wolność reklamodawcą, a co najważniejsze precyzyjność reklamy.

  Dowolność sposobu reklamowania

  Kolejny dowód swobody, którą dostarcza nam Kampania Adwords jest wybór gdzie planujesz się reklamować. W sieci wyszukiwania lub sieci reklamowej.
  W sieci wyszukiwania dominuje reklama tekstowa, która wyświetla się ponad naturalnymi wynikami wyszukiwania, z dopiskiem “reklama”. Jeżeli twoim wyborem będzie sieć reklamowa, masz możliwość tworzenia reklam zarówno tekstowych, jak i graficznych. Przygotujemy grafiki, które będą wyświetlać się w formie mini banerów na forach internetowych, lub portalach, które będą odwiedzać Twoi Klienci. Dla naszych Klientów na początek proponujemy sieć wyszukiwania, a gdy jesteśmy pewni, które słowa kluczowe przynoszą rezultaty, przechodzimy do sieci reklamowej. Dzięki temu mamy pewność doboru słów kluczowych do danej kampanii i nie “przepalamy” budżetu Klienta.

   

  9-cio osobowy zespół do Twojej dyspozycji

  Przez ostatnie 4 lata ciężko pracowaliśmy, by stworzyć zespół, który będzie w stanie wykonać najróżniejsze usługi marketingowe. Otworzyć "agencję reklamową" jest łatwo, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania również, ale taka formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Jeśli szukasz najtańszych usług, skorzystaj z pomocy freelancera lub "agencji reklamowej" z siedzibą w bloku. Jeśli natomiast zależy Ci na dobrym kontakcie, gwarancji, że nagle freelancer nie zmieni zawodu, zachoruje, zniknie, ucieknie na Syberię pozostawiając Cię z problemami, to skontaktuj się z nami.
  JESTEŚMY CERTYFIKOWANYMI PARTNERAMI GOOGLE.

  Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie Google ADS naszych Klientów i zdobyciu
  aż 28 certyfikatów nasza agencja marketingowa posiada status oficjalnego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i kompetencji w prowadzeniu reklamy Google Ads dla firm.

  UCZESTNICZYLIŚMY W :
   

  Zaufali
  nam