Kampanie Adwords Bukowno

 
Witaj! Miło Cię tu widzieć, bo to oznacza, że nasza reklama działa.
Twoja też zacznie, gdy wybierzesz agencję marketingową z prawdziwego zdarzenia. Na szczęście nie musisz już jej szukać!
W dodatku, gdy zdecydujesz się na kampanie Google ADS szybko zobaczysz wzrost Klientów, którzy odwiedzają Twoją stronę internetową lub sklep. Niezależnie czy twoje działania są tylko rynku zagranicznym, czy tylko w Bukownej - razem stworzymy kampanie w Google Adwords z której wszyscy będą zadowoleni - oprócz Twojej konkurencji oczywiście :)
Przedstawiliśmy Ci się - teraz pora na Twój ruch! Napisz do nas lub zadzwoń, a my doradzimy Ci “co zrobić, aby się nie pogubić” w Kampanii Google Adwords lub Kampani SEM.

Napisz do nas!


   

  Miesięczne koszty prowadzenia Kampani Google Ads

  Budżet do 500 zł
  Stała opłata za obsługę 150 zł
  Budżet 501 zł - 1 000 zł
  Prowizja 25% od wpłacanego budżetu
  Budżet 1001 zł - 2 000 zł
  Prowizja 20 % od wpłacanego budżetu
  Budżet 2001 zł - 3 000 zł
  Prowizja 15 % od wpłacanego budżetu
  Powyżej 3 000 zł
  Prowizja 10% od wpłaconego budżetu
  Przygotwanie pierwszej kampanii w sieci wyszukiwania oraz kampani w sieci reklamowej + remarketing
  150 zł
  Wszystkie podane ceny są cenami netto

  Kampanie reklamowe Adwords dla firm z Bukowny

  Bukowno to piękne miasto, może kiedyś założymy tam biuro! Na dzień dzisiejszy kontakt telefoniczny i mailowy w zupełności wystarczy nawet podczas rozmów z Słowackimi Klientami. Obecnie w Bukownej realizujemy kampanie SEM, Kampanie Google ADS oraz projektujemy strony internetowe.
  Zobacz jak pracujemy!
  Szybki kontakt to nasz atut!
   
  Wiemy jak ważny jest stały kontakt z klientami, w związku z tym dbamy, aby najszybciej jak się da odpowiadać na pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać tygodnia czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy naszego biura udzielamy odpowiedzi nawet w ciągu kilkunastu minut. Dzięki temu nasi kontrahenci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :) Niezależnie czy potrzebujesz druk, tablice reklamowe czy usługi marketingowe - pozostajemy do Twojej dyspozycji.
  Transparentna umowa
   
  Każdą umowę zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, Kampanię Google ads jak i kompleksową obsługę reklamową od razu podpisujemy na czas nieokreślony z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia.
  Bez dodatkowych kosztów, bez "promocji", bez "dziwnych paragrafów".
  Działamy transparentnie, a nasza umowa ma tylko 4 strony napisane w prostym i zrozumiałym języku.
  Wszystko co związane z reklamą "pod jednym dachem"
  Kompleksowość to nasz główny atut! Poszukujesz agencji reklamowej, która zajmie się całą reklamą “od A do Z”? Potrzebujesz pomocy przy wybieraniu banerów reklamowych, ulotek lub zaproszeń? Pomożemy, doradzimy, a jeszcze załatwimy w hurtowych cenach. Każda branża rządzi się swoimi prawami: sezonowością, ceną produktów lub usług i co najważniejsze, grupą docelową. Ważne, aby dobrać odpowiedni przekaz marketingowy oraz źródło kierowania reklamy. Możliwości mamy wiele od doboru odpowiednich fraz po konkretne dni wyświetlania reklam czy wybrane miejsca, które odwiedzali Twoi Klienci. Jesteśmy zgraną grupą specjalistów, którzy nie boją się żadnych wyzwań. Lubimy szukać najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów i jesteśmy dumni z ich efektów.
  Zobacz przykładową kampanię reklamową (Google adwords) dla naszego Klienta, którego miesięczne przychody osiągają około 30 240 zł/ msc.
  Miasto nas nie ogranicza
   
  Nie jesteśmy z Bukowny, ale w dzisiejszych czasach to nie jest utrudnienie, wręcz przeciwnie! Biuro mamy w Czechowicach-Dziedzicach, ale obsługujemy klientów z całego kraju, Europy i świata. Na szczęście skończyły się czasy, gdy marketingiem zajmowały się agencje reklamowe tylko z sąsiedztwa, a źródłem zdobycia klientów była poczta pantoflowa oraz reklamy w gazetach. Obecnie wszyscy mają komórkę, e-mail, Facebooka, zatem kontakt nawet z najdalszymi kontrahentami to na szczęście nie problem.
  Dla kogo tworzymy Kampanie Adwords?
  Każdy może zostać naszym Klientem, niezależnie czy prowadzi lokalny biznes czy planuje ekspansję na zagraniczne rynki. Podstawą do wszystkich kampanii internetowych, jest dobrze wykonana strona . Ma to kluczowe znaczenie zwłaszcza w przypadku kampanii Adwords, gdzie przez źle zoptymalizowaną stronę będziemy musieli więcej zapłacić za pozycje w pierwszej czwórce płatnych wyników wyszukiwania. Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie! Nawet branża dentystyczna czy kosmetyczna nie jest nam obca. Jednak warto zaznaczyć, że każdy z naszych Klientów ma wyłączność na daną branżę. Przykładowo, gdy prowadzimy kampanie dla dentysty z Bukowny to, aż do zakończenia umowy nie prowadzimy działań marketingowych dla żadnej firmy z pokrewnej branży.

  Chcesz dedykowaną ofertę na Kampanie Adwords?

  Napisz do nas lub zadzwoń do naszego biura: 514-10-16-16

  Przeglądasz naszą stronę za pośrednictwem telefonu, kliknij w symbol słuchawki poniżej i nawiąż z nami szybki kontakt.

  Prowadzenie kampanii Google Adwords w Bukownej - zalety

   

  Mierzalne efekty!

  Kampania Google Adwords pokazuje “czarno na białym”, które działania generują rezultaty. Łatwo możemy zmierzyć efektywność działań marketingowych: które słowa kluczowe okazały się trafne, a które nie przyniosły rezultatów. Wspólnie wybierzemy odpowiednie dla danej branży frazy, a po zakończeniu danej kampanii wyślemy raport, w którym zobaczysz koszt za kliknięcie, ilość wyświetleń oraz efekty. Kampania Google ADS jest najbardziej precyzyjną reklamą oferowaną przez branżę reklamową.

   

  Trafność i precyzyjność reklamy

  Prowadzisz małą firmę, którą chcesz wypromować na terenie Bukowny i okolic? Z jak dokładną lokalizacją? Może 5 km w promieniu działalności - jeśli tak, właśnie tam skierujemy reklamę. Wybierzemy lokalizację, gdzie spędzają wolny dzień Twoi Klienci. Na przykład, gdy prowadzisz catering dietetyczny, wiele z Twoich potencjalnych Klientów znajduje się w siłowniach.

   

  Uwaga!

  W czasie współpracy z nami wymagamy czynnego zaangażowania w cały proces. Elementami technicznymi zajmiemy się w pełni samodzielnie, ale zawsze potrzebujemy informację o produktach / usługach, które generują największe zyski, największych konkurentach oraz szczere podsumowanie wcześniejszych prób działań reklamowych.
  Wszystko i tak wyjdzie korzystając ze strony i podczas naszego pierwszego, dużego audytu, ale zwykle wolimy wiedzieć wcześniej na co zwrócić uwagę.

   

  Kampania Google Adwords - cena w Bukownej

  Sam wybierasz ile wydasz! W reklamie AdWords sam wyznaczasz budżet, jaki możesz przeznaczyć na kampanię reklamową. W żadnym wypadku, nie wydasz więcej pieniędzy, niż zaplanowałeś. Poza budżetem ogólnym określa się także budżet dzienny. Sezon dla Twojej branży w pełni? Możesz ustalić wysoki budżet dzienny. A może planujesz stały poziom wydatków? Ustal dzienny budżet na niższym i regularnym poziomie. Żadna inna reklama nie daje Ci takich możliwości.


   

  Swoboda w działaniach reklamowych

  Każdą reklamę Google ADS można wstrzymać w każdym momencie. Nie chcesz, aby Twoja reklama wyświetlała się np. w soboty? Wstrzymujesz ją. Widzisz, że największy ruch na Twojej stronie www jest w godzinach popołudniowych? Ustawiasz reklamę tak, aby wyświetlała się tylko o określonej porze. Daje to bardzo dużą dowolność reklamodawcą, a co najważniejsze prawo wyboru.

  Dowolność sposobu reklamowania

  Kolejny dowód swobody, którą dostarcza nam Kampania Google Adwords jest wybór gdzie planujesz się pokazać Klientom. W sieci wyszukiwania lub sieci reklamowej.
  W sieci wyszukiwania dominuje reklama tekstowa, która wyświetla się ponad organicznymi wynikami wyszukiwania, z dopiskiem “reklama”. Jeżeli jednak twoim wyborem będzie sieć reklamowa, masz możliwość tworzenia reklam zarówno tekstowych, jak i graficznych. Przygotujemy grafiki, które będą wyświetlać się w formie mini banerów na forach internetowych, lub portalach, które będą odwiedzać Twoi Klienci. Dla naszych Klientów na początek proponujemy sieć wyszukiwania, a gdy jesteśmy pewni, które słowa kluczowe przynoszą rezultaty, przechodzimy do sieci reklamowej. Dzięki temu mamy pewność doboru słów kluczowych do danej kampanii i nie “przepalamy” budżetu Klienta.

   

  9-cio osobowy zespół do Twojej dyspozycji

  Przez ostatnie 4 lata ciężko pracowaliśmy, by stworzyć zespół, który będzie w stanie wykonać najróżniejsze usługi marketingowe. Otworzyć "agencję reklamową" jest łatwo, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania również, ale taka formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Jeśli szukasz najtańszych usług, skorzystaj z pomocy freelancera lub "agencji reklamowej" z siedzibą w bloku. Jeśli natomiast zależy Ci na dobrym kontakcie, gwarancji, że nagle freelancer nie zmieni zawodu, zachoruje, zniknie, ucieknie na Syberię pozostawiając Cię z problemami, to skontaktuj się z nami.
  JESTEŚMY CERTYFIKOWANYMI PARTNERAMI GOOGLE.

  Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie Google ADS naszych Klientów i zdobyciu
  aż 28 certyfikatów nasza agencja marketingowa posiada status oficjalnego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i kompetencji w prowadzeniu reklamy Google Ads dla firm.

  UCZESTNICZYLIŚMY W :
   

  Zaufali
  nam