Banki zdjeć - Agencja Marketingowa M16.PL
Pozycjonowanie w Bielsku – co należy wiedzieć, żeby zacząć?
Listopad 16, 2017
Jak dodać firmową pocztę do Gmaila?
Kwiecień 4, 2018
banki zdjęć

Darmowe banki zdjęć

Zbliża się magiczny czas świąt. Ciężarówka Coca-Coli właśnie nadjechała, a w każdym mieście zawisły już ozdoby świąteczne. Na portalach społecznościowych również czuć już świąteczny klimat. Piękne grafiki ukazujące szczęśliwych ludzi, ubranych w ciepłe swetry z reniferami, w tle tlący się łagodnie kominek, w którego cieple wygrzewa się pies. Jeżeli akurat nie masz na sobie takiego outfitu, kaloryfer to Twoje źródło ciepła w mieszkaniu, a potrzebujesz świąteczną grafikę lub jakiekolwiek tematyczne zdjęcie na swój profil społecznościowy lub wpis na bloga - rozdajemy cały spis darmowych banków zdjęć.

Pamiętaj, że niektóre mogą być objęte prawami autorskimi, takie zdjęcia będą miały oznaczenie CC-BY, co oznacza konieczność podania autora zdjęcia w swojej pracy. W oznaczeniu CC-NC mamy zgodę na publikację ale wyłącznie na własny, niekomercyjny użytek. Oznaczenie CC0 oznacza, że autor zrzekł się praw autorskich i umożliwia rozpowszechnianie jego prac na własny użytek.
W naszym zespole mamy zawodowych fotografów, którzy o świetle i odpowiednim kadrze wiedzą wszystko. Jeżeli chciałbyś skorzystać z naszego doświadczenia i umiejętności, zadzwoń, napisz i razem stworzymy coś unikatowego!